رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 خرداد 1402 - 12:11
  • کد خبر : ۱۵۸۱۰
  • چاپ خبر : میزبانی ارومیه در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ رسما تصویب شد

میزبانی ارومیه در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ رسما تصویب شد

پیش‌نویس تقویم مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا ( AVC ) برای سال ۲۰۲۱ دوباره بررسی شد و در صورت فراهم شدن شرایط میزبان‌ها و پروازهای بین‌المللی، فروردین‌ ماه به عنوان زمان پیشنهادی شروع رقابت‌ها تعیین گردید.

میزبانی شهر ارومیه در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا در اندونزی به تصویب نهایی رسید.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

میزبانی شهر ارومیه در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا در اندونزی به تصویب نهایی رسید.

به گزارش یاریزان؛ جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا روز گذشته (شنبه ۲۷ خرداد) به میزبانی شهر گریسک و با حضور اعضای هیات رئیسه چون دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران برگزار شد و در این جلسه میزبانی استان آذربایجان غربی (شهر ارومیه) برای مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ به تصویب رسید.

 

------------------------------------

پیش از این و با درخواست و پیگیری مسئولین استان آذربایجان غربی برای میزبانی در این رقابت‌ها، دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در راستای ارج نهادن به علاقمندی استان ها و شهرستان به ورزش والیبال و رشد و توسعه این رشته ورزشی در شهر‌های علاقمند، این موضوع را با مسئولین کنفدراسیون والیبال آسیا مطرح کرده بود و در نشست روز گذشته میزبانی ایران در این رقابت‌ها به صورت رسمی از تهران به ارومیه تغییر یافت.

همچنین در نشست هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا دکتر داورزنی برای میزبانی مسابقات قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۵، رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۴ و قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۲۴ اعلام آمادگی کرد تا جمهوری اسلامی ایران یکی از نامزدهای اصلی برای میزبانی این مسابقات شود.

بررسی رویدادهای برگزار شده سال ۲۰۲۲ و چشم انداز و برنامه‌های والیبال آسیا در سال ۲۰۲۳ بخش دیگری از جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا بود که به تصویب نهایی اعضای هیات رئیسه این نهاد والیبالی آسیا رسید.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

بیست‌ودومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا، از ۲۸ مرداد تا چهارم شهریور به میزبانی شهر ارومیه با شرکت ۱۸ تیم برگزار خواهد شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی