رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 شهریور 1401 - 15:32
  • کد خبر : ۱۳۴۱۴
  • مشاهده :  401 بازدید
  • چاپ خبر : لیگ نونهالان تکواندو دختران ایران | آکادمیک صبا و لوازم خانگی کن صدرنشینان روز اول

لیگ نونهالان تکواندو دختران ایران | آکادمیک صبا و لوازم خانگی کن صدرنشینان روز اول

به گزارش یاریزان؛ مسابقات آزاد کشوری نونهالان در گروه دختران با حضور 757 تکواندوکار در اوزان دهگانه شنبه 26 اردیبهشت ماه به مدت سه روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در نهایت 53 هوگوپوش موفق شدند به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند. اسامی نفرات راه‌یافته به رقابت‌های انتخابی دختران نونهال تکواندوکار ایران به شرح ذیل است: وزن اول ( 29- کیلوگرم) : مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن دوم (33-کیلوگرم)؛ مقام اول: کوثر اوجاقلو از استان تهران مقام دوم: زهرا فلاح از استان گلستان مقام سوم: مهرانه گیلانی از استان گلستان- اسرا نظری از استان خوزستان وزن سوم ( 37- کیلوگرم): مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن چهارم(41- کیلوگرم): مقام اول: فاطمه باقرزاده از استان (آ.شرقی) مقام دوم: یگانه احمدی از استان مازندران مقام سوم: محیا عزیزی زنجان - یاس پورابراهیم از استان مازندران وزن پنجم (44- کیلوگرم)؛ مقام اول: زینب اسماعیلی از استان مازندران مقام دوم: حنانه قهیه ای از استان مرکزی مقام سوم: سیده ترنم رشیدی پاشاکلایی و غزل صابری هر دو از استان مازندران وزن ششم (47- کیلوگرم): مقام اول: پرنیان نوری از استان تهران مقام دوم: محیا والیانی از استان البرز مقام سوم: اسما حسینی نژاد از استان خراسان رضوی و الهه نصری استان تهران وزن هفتم ( 51- کیلوگرم): مقام اول: الینا رستمیان از استان مازندران مقام دوم: ساینا علیپور از استان تهران مقام سوم: باران فتحی از استان قم - حدیثه هادی از استان قزوین وزن هشتم (55- کیلوگرم)؛ مقام اول: آیناز نصیری از استان مازندران مقام دوم: ثنا مددی از استان البرز مقام سوم: دینا بابارحیم از استان تهران -حنانه حسنی از استان قزوین وزن نهم ( 59- کیلوگرم) : مقام اول: فاطمه اسکندرنیا از استان البرز مقام دوم: ارنیکا شمسی زاد از استان تهران مقام سوم: آیلا جلیلی از استان اصفهان - حدیثه حنیفه از استان البرز وزن دهم ( 59+ کیلوگرم): مقام اول: حنا زرین از استان مازندران مقام دوم: رونیا پلنگی از استان تهران مقام سوم: الینا علیپور از استان تهران - زهرا آقانیا احمدآباد از استان آذربایجان شرقی

فصل جدید رقابت های لیگ تکواندو دختران نونهالان باشگاه های ایران با صدرنشینی دو تیم آکادمیک صبا و لوازم خانگی کن آغاز شد.

فصل جدید رقابت های لیگ تکواندو دختران نونهالان باشگاه های ایران با صدرنشینی دو تیم آکادمیک صبا و لوازم خانگی کن آغاز شد.

به گزارش یاریزان؛ در مسابقات لیگ نونهالان تکواندو دختران ایران، ۱۶ تیم حضور دارند که در ۲ گروه هشت تیمی به رقابت خواهند پرداخت. طبق برنامه تیم های حاضر در این مسابقات بازیهای هفته اول و دوم خود را روز یکشنبه در سالن خانه تکواندو برگزار کردند.

بر همین اساس تیم های موفقیت، نونهالان کرمانشاه، هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی، آکادمی ورزشی کسری، فرهنگی ورزشی معراج ساری، تیم نونهالان هیات تکواندو استان مرکزی، آکادمیک صبا، ایران مهر پویش اهواز در گروه اول ، هیات تکواندو لاهیجان، هیات تکواندو کنگان، غفاری تاکستان، آکادمی شهید حمزه، آکادمی نسیبه شهبازی، هیات تکواندو استان قم، لوازم خانگی کن و لوکس شمشیری یاس در گروه دوم به مصاف یکدیگر رفتند.

در پایان هفته دوم در گروه اول، تیم آکادمیک صبا با کسب ۶ امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به آکادمی ورزشی کسری در رتبه اول ایستاد؛ تیم فرهنگی ورزشی معراج ساری نیز با ۳ امتیاز سوم شد. در گروه دوم نیز تیم لوازم خانگی کن با کسب ۶ امتیاز و تفاضل بهتر نسبت به هیات تکواندو استان قم، در رده اول جای گرفت و تیم هیات تکواندو لاهیجان نیز با کسب ۴ امتیاز سوم شد.

 

نتایج مسابقات در هفته اول و دوم رقابت ها در گروه اول و دوم به شرح ذیل است:

 

نتایج دیدار های هفته اول گروه اول:

* موفقیت ۴ – نونهالان کرمانشاه ۶
* هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی ۴ – آکادمی ورزشی کسری ۶
* فرهنگی ورزشی معراج ساری ۹ – تیم نونهالان هیات تکواندو استان مرکزی یک
* آکادمیک صبا ۹ – ایران مهر پویش اهواز یک

 

نتایج دیدار های هفته دوم گروه اول:
* موفقیت ۷ – آکادمی ورزشی کسری ۳
* هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی ۸ – ایران مهر پویش اهواز ۲
* فرهنگی ورزشی معراج ساری ۴ – آکادمیک صبا ۶
* تیم نونهالان هیات تکواندو استان مرکزی ۴ – نونهالان کرمانشاه ۶

 

نتایج دیدار های هفته اول گروه دوم:

* هیات تکواندو لاهیجان ۵ – هیات تکواندو کنگان ۵
* غفاری تاکستان ۱۰ – آکادمی شهید حمزه صفر
* آکادمی نسیبه شهبازی ۶ – هیات تکواندو استان قم ۶
* لوازم خانگی کن ۷ – لوکس شمشیری یاس ۳

 

نتایج دیدار های هفته دوم گروه دوم:

* هیات تکواندو لاهیجان ۹ – آکادمی شهید حمزه یک
* غفاری تاکستان ۴ – لوکس شمشیری یاس ۶
* آکادمی نسیبه شهبازی یک – لوازم خانگی کن ۹
* هیات تکواندو استان قم ۶ – هیات تکواندو کنگان ۴


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه