رفتن به بالا
  • جمعه - 21 اردیبهشت 1403 - 23:48
  • کد خبر : ۱۷۸۳۶
  • چاپ خبر : قهرمانی سبحان احمدی در رقابت ماده ۸۰۰ متر رقابت‌های دو‌ومیدانی لیگ الماس

قهرمانی سبحان احمدی در رقابت ماده ۸۰۰ متر رقابت‌های دو‌ومیدانی لیگ الماس

به گزارش یاریزان؛ سبحان احمدی دونده ملی پوش کرمانشاهی اظهار داشت: خداروشکر شرایط اردویی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است و با وجود تیم قوی در فدراسیون دوومیدانی و انتخاب های درستی که انجام گرفته، مطمئنا نتیجه این انتخاب ها را در مسابقات قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی مشاهده خواهیم کر.   عضو تیم ملی ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا افزود: وضعیت ورزشکاران خیلی  خوب است و همه برای رسیدن به مدال لحظه شماری میکنند. من نیز در حال حاضر شرایط خوبی را برای کسب نتیجه خوب و همچنین برای یک مدال خوب را دارم. طی این مدت شرایط تمرینی خوبی را در کنار قهرمان هایی مثل پژمان یارولی و امیرفرزام صفری داشته ام و با وجود مربی با تجربه ای همچون همایون همتی برای جبران زحمات این عزیزان نباید جز مدال به موضوع دیگری فکر کنم.   دونده کرمانشاهی ادامه داد: همچنین از سرپرست فدراسیون اقای افشین داوری تشکر میکنم که این بستر را برای ورزشکاران فراهم نموده‌اند تا نهایت استفاده را ببرند.     احمدی در پایان اذعان داشت: امیدوارم که تمام اعضاء تیم ملی در رقابتهای قهرمانی آسیا بتوانند از شرایطی که برای آنها فراهم شده تا بعنوان نماینده تمامی ورزشکاران در این مسابقات شرکت کنند به خوبی بهره‌مند شوند و بهترین عملکرد خودشان را به نمایش بگذارند تا بتوانیم چندین سهمیه را به کاروان بازیهای آسیایی اضافه کنیم و با یک تیم کامل‌تر راهی این میدان بزرگ بشویم و افتخار افرینی کنیم.

در جریان برگزاری مرحله نهایی رقابت ماده ۸۰۰ متر مسابقات دوومیدانی لیگ الماس سبحان احمدی نماینده کشورمان در جایگاه نخست قرار گرفت.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در جریان برگزاری مرحله نهایی رقابت ماده ۸۰۰ متر مسابقات دوومیدانی لیگ الماس سبحان احمدی نماینده ایران در جایگاه نخست قرار گرفت و به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش یاریزان؛ در جریان برگزاری مرحله نهایی رقابت ماده۸۰۰متر مسابقات دوومیدانی لیگ الماس (بخش غرب آسیا) که به میزبانی کشور قطر درحال برگزاری است، سبحان احمدی دونده کرمانشاهی دوهای نیمه استقامت تیم ملی کشورمان در جایگاه نخست قرار گرفت و قهرمان شد.

 

------------------------------------

بر همین اساس، سبحان احمدی در این رقابت توانست حد نصاب ۱:۴۸:۹۲ دقیقه رابه ثبت برساند و با این زمان عنوان نخست را کسب نماید.

گفتنی است در این رقابت نماینده‌ کشور قطر با ثبت زمان ۱:۴۹.۹۸ دقیقه نایب قهرمان شد و دونده کشور عراق نیز با ثبت حد نصاب‌های ۱:۵۰.۱۷ دقیقه در جایگاه سوم قرار گرفت.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی