رفتن به بالا
  • جمعه - 3 شهریور 1402 - 23:30
  • کد خبر : ۱۶۴۵۰
  • چاپ خبر : قهرمانی دختران آذربایجان غربی در مسابقات والیبال نوجوانان ایران

قهرمانی دختران آذربایجان غربی در مسابقات والیبال نوجوانان ایران

لیگ برتر نوجوانان ایران در سال 1401 ایران با قهرمانی تیم پیکان تهران به پایان رسید. به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی نوجوانان باشگاه‌های برتر پسران کشور که از روز یکشنبه 20 آذرماه با حضور 14 تیم به میزبانی هورسان رامسر در شهر محمودآباد استان مازندران آغاز شده بود، امروز (سه‌شنبه 29 آذر) به پایان رسید. در دیدار نهایی این رقابت‌ها تیم‌های شهرداری گنبد و پیکان تهران به مصاف یکدیگر رفتند که پیکانی‌ها سه بر صفر حریف خود را شکست دادند و به مقام قهرمانی لیگ برتر ایران دست یافتند. نماینده گنبد با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 14 و 25 بر 20 نتیجه مسابقه نهایی را واگذار کرد تا به مقام نایب قهرمانی اکتفا کند. مجتبی بیداریان و سید محمدمهدی موسوی داوران اول و دوم این دیدار بودند. حمید حق‌بین به عنوان سرپرست مسابقات و خلیل یگانه‌مجد به عنوان ناظر فنی نیز در این رقابت‌ها حضور داشتند. تیم‌های سایپا تهران و پاس گرگان نیز بدون برگزار کردن دیدار رده‌بندی، عنوان سوم مشترک مسابقات را به دست آوردند. مرحله مقدماتی لیگ برتر نوجوانان از 20 تا 26 آذر با حضور 14 تیم در دو گروه زیر پیگیری شد. گروه اول: لبنیات هراز آمل، سایپا تهران، هورسان رامسر، مس رفسنجان، گیتی پسند اصفهان، فولاد سیرجان ایرانیان و راه‌یاب ملل مریوان گروه دوم: شهداب یزد، پیکان تهران، شهرداری ارومیه، نیان الکترونیک خراسان، پاس گرگان، ایفاسرام اردکان و شهرداری گنبد رتبه‌بندی چهار تیم برتر لیگ برتر نوجوانان ایران سال 1401 بدین قرار است: پیکان تهران : قهرمان شهرداری گنبد : نایب قهرمان سایپا تهران و پاس گرگان : سوم مشترک

تیم دختران آذربایجان غربی در مسابقات والیبال نوجوانان ایران به میزبانی سنندج و با شکست میزبان بر سکوی قهرمانی ایستاد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم دختران آذربایجان غربی در مسابقات والیبال نوجوانان ایران با شکست میزبان بر سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی دختران نوجوان ایران به میزبانی سنندج در استان کردستان به کا رخود پایان داد.

 

------------------------------------

در این دوره از رقابت ها تیم های کرمانشاه، آذربایجان غربی، گیلان، همدان، کردستان و خراسان شمالی به مصاف یکدیگر رفتند.

در روز چهارم و پایانی این رقابت ها دو تیم کردستان و آذربایجان غربی بعنوان دو مدعی اصلی قهرمانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه بسود نماینده آذریاجان غربی به پایان رسید.

تیم آذربایجان غربی با کسب ۵ پیروزی از پنج یازی بر سکوی قهرمانی ایستاد، نماینده گیلان نایب قهرمان شد و تیم کردستان هم با کسب در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گرفت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

بر اساس مقررات این رقابت ها تیم قهرمان به لیگ دسته دوم نوجوانان ایران راه می یابد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی دختران نوجوان ایران به میزبانی سنندج در استان کردستان به کا رخود پایان داد. در این دوره از رقابت ها تیم های کرمانشاه، آذربایجان غربی، گیلان، همدان، کردستان و خراسان شمالی به مصاف یکدیگر رفتند. در روز چهارم و پایانی این رقابت ها دو تیم کردستان و آذربایجان غربی بعنوان دو مدعی اصلی قهرمانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه بسود نماینده آذریاجان غربی به پایان رسید. تیم آذربایجان غربی با کسب 5 پیروزی از پنج یازی بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم کردستان هم با کسب چهار پیروزی از پنج مسابقه نایب قهرمان این رقابت ها شد. بر اساس مقررات این رقابت ها تیم قهرمان به لیگ دسته دوم نوجوانان ایران راه می یابد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی