رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • کد خبر : ۴۰۷۹
  • چاپ خبر : رای سخت گیرانه کمیته انضباطی در مورد دیدار سردار بوکان و آوالان کامیاران

رای سخت گیرانه کمیته انضباطی در مورد دیدار سردار بوکان و آوالان کامیاران

هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با برگزاری دیدارهای در شهرهای مختلف و انجام حساس ترین دیدار بین تیم های سردار بوکان و آوالان کامیاران و اخراج حمید امامی به پایان رسید.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص پرونده مطروحه دیدار سردار بوکان و آوالان کامیاران اعلام کرد‌. به گزارش یاریزان و به نقل از “دی اسپورت”؛ دیدار دو تیم سردار بوکان و آوالان کامیاران از سری رقابت های لیگ دسته دوم برگزار و از سوی صلاح الدین زرین سرپرست تیم سردار بوکان تخلفاتی […]

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص پرونده مطروحه دیدار سردار بوکان و آوالان کامیاران اعلام کرد‌.

به گزارش یاریزان و به نقل از “دی اسپورت”؛ دیدار دو تیم سردار بوکان و آوالان کامیاران از سری رقابت های لیگ دسته دوم برگزار و از سوی صلاح الدین زرین سرپرست تیم سردار بوکان تخلفاتی مبنی بر اعتراضات به تصمیمات داوری و رفتار غیر مسئولانه که سبب تحریک تماشاگران و ایجاد تشنج بین تماشاگران علیه داوران شد وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

موسی شهبازی بازیکن سردار بوکان به دلیل مضروب کردن بازیکن تیم مقابل به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حمید امامی سرمربی تیم آوالان کامیاران به دلیل درگیری با داوران و مدیر تیم مقابل و اهانت به مسئولین فدراسیون به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

میلاد محمدی بازیکن آوالان کامیاران به دلیل رفتار غیر ورزشی با داور و اهانت به وی به سه جلسه محرومیت انضباطی از همراهی تیم و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم های سردار بوکان و آوالان کامیاران به دلیل تخلفات جمعی اعضاء و کادرفنی شان به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

همچنین تیم سردار بوکان به دلیل فحاشب و ورود تماشاگرانش به زمین مسابقه و پرتاپ سنگ و بطری به سوی داور و ضرب و شتم کمک داور اول به دو جلسه محرومیت تماشاگرانش از همراهی این تیم در دیدارهای خانگی محروم و به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه