رفتن به بالا
  • جمعه - ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸
  • کد خبر : ۵۶۵۹
  • چاپ خبر : سالن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای شهر سریش آباد افتتاح شد

سالن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای شهر سریش آباد افتتاح شد

به گزارش یاریزان؛ با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و به مناسبت هفته تربیت بدنی سالن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای شهر سریش آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و به مناسبت هفته تربیت بدنی سالن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای شهر سریش آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و به مناسبت هفته تربیت بدنی سالن ورزش های پهلوانی و زورخانه ای شهر سریش آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش یاریزان؛ جمشیدتقی زاده معاون حقوقی، مجلس و امور استان های ورزش و جوانان صبح روز پنجشنبه دوم آبانماه آخرین روز از هفته تربیت بدنی به استان کردستان سفر کرد و همراه با مجتبی جوهری رئیس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور، مرادی نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان کردستان و جامعه ورزش پهلوانی استان یک پروژه ورزشی شهر سریش آباد از توابع شهرستان قروه را افتتاح کرد.

این سالن با مساحت چهارصد و پنجاه متر مربع و با اعتباری بالغ بر نه هزار میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در راستای توسعه ورزش همگانی استان کردستان احداث شده است.

تقی زاده در آئین افتتاح این پروژه ورزشی گفت؛ شعار هفته تربیت بدنی و ورزش امسال “پیش به سوی ایران فعال” نامگذاری شده که امیدوارم با افتتاح این سالن بتوانیم گامی مهم و موثر در راستای تحقق اهداف این شعار برداریم و خیر و برکات آن نسیب جوانان این خطه سربلند شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه