رفتن به بالا
  • دوشنبه - 3 بهمن 1401 - 14:14
  • کد خبر : ۱۴۹۶۷
  • چاپ خبر : رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در تمامی رده های سنی برگزار می شود
به میزبانی شیراز، تهران و مریوان؛

رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی کشور در تمامی رده های سنی برگزار می شود

ثبت شده در نخستین مرحله از دومین دوره مسابقات دو صحرانوردی قرمانی باشگاه های ایران از پیشتازی دوندگان کنیایی خبر می دهد. به گزارش یاریزان؛ اولین مرحله از دومین دوره مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی باشگاههای کشور امروز در دو بخش بانوان و آقایان و در دو رده سنی بزرگسالان و نوجوانان-جوانان به میزبانی مجموعه سوارکاری نوروزآباد شهر تهران برگزار شد. در این رقابتها مجموعا ۲۵۰ دونده در قالب‌؛ ۹ تیم در بخش بزرگسالان بانوان و ۱۵ تیم در بخش بزرگسالان آقایان، ۷ تیم در رده‌های پایه دختران و ۵ تیم در رده‌های پایه پسران، در فضای کاملا مناسب با شرایط مسابقات صحرانوردی به مصاف یکدیگر رفتند. ضمنان ورزشکاران در رده سنی بزرگسالان (در هر دو بخش بانوان و آقایان) در ۸ کیلومتر و در رد رده سنی نوجوانان و جوانان در بخش پسران در ۶ کیلومتر و در بخش دختران در ۴ کیلومتر مسیر طراحی شده را پشت سرگذاشتند. قرار است مرحله دوم و پایانی این مسابقات روز ۲۵ آذر ماه به میزبانی مجموعه سوارکاری نوروز آباد برگزار و در پایان تیم قهرمان مشخص خواهد شد. نتایج مرحله مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی ایران در بخش انفرادی به شرح ذیل است؛ انفرادی بزرگسالان بانوان : ۱- جلیمو ملیسنت - پلیمرخلیج فارس خرم‌آباد ۲- پریسا عرب - تراکتورسازی ۳- سمیرا خداترس - پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد انفرادی نوجوانان و جوانان دختران : ۱- ستایش امینی - پلیمر‌خلیج‌فارس‌خرم‌آباد ۲- پریسا امینی - باشگاه امام رضا (ع) مشهد ۳- کوثر قاسمی - پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد انفرادی نوجوانان و جوانان پسران: ۱- پوریا اسحاقی-پلیمر خلیج فارس‌خرم‌آباد ۲-سمیر اقبالی-ذوب‌آهن اصفهان ۳-میکائیل قره‌گوزلو انفرادی بزرگسالان آقایان : ۱- جاناتان کیپریمو - پلیمرخلیج فارس‌خرم‌آباد ۲- امیرزمانپور- ذوب‌آهن اصفهان ۳- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی ارتش

رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی کشور بهمن ماه جاری در تمامی رده های سنی و به میزبانی تهران و مریوان برگزار خواهد شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی کشور بهمن ماه جاری در تمامی رده های سنی و به میزبانی شیراز، تهران و مریوان برگزار خواهد شد.

به گزارش یاریزان؛ رقابتهای دو صحرانوردی قهرمانی کشور در تمامی رده های سنی؛ نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در دو بخش بانوان و آقایان، بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد.

 

------------------------------------

بر اساس اعلام کمیته مسابقات و داوران فدراسیون، استان فارس در تاریخ ۱۸ بهمن ماه جاری میزبان این رقابت ها در بخش آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان خواهد بود و میزبانی بانوان نیز در همین رده های سنی، در تاریخ ۲۰ بهمن ماه جاری بر عهده استان تهران است.

همچنین در رده سنی نوجوانان، شهرستان مریوان در استان کردستان بعنوان میزبان دوندگان در هر دو بخش پسران و دختران به ترتیب در تاریخ های ۲۵ و ۲۷ بهمن ماه جاری خواهد بود.

دوندگان حاضر در رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی ایران در رده سنی بزرگسالان در هر دو بخش بانوان و آقایان در مسافتی ۱۰ کیلومتری به رقابت خواهند پرداخت. اما در بخش اقایان نوجوانان در ۶ کیلومتر و جوانان در ۸ کیلومتر و در بخش بانوان نوجوانان در ۴ و جوانان در ۶ کیلومتر به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

با توجه به قوانین اعلام شده از سوی فدراسیون، شرکت در این مسابقات به صورت آزاد غیر مجاز بوده و صرفا با حضور تیم های معرفی شده از سوی هیات های استانی موافقت خواهد شد. ضمنا هر استان می تواند حداقل با یک ورزشکار و حداکثر با چهار ورزشکار در رقابتهای دو صحرانوردی حاضر شود، اما در جمع امتیازات تیمی به تیم های دارای کمتر از سه ورزشکار امتیاز تیمی تعلق نخواهد گرفت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی