رفتن به بالا
  • شنبه - 8 خرداد 1400 - 21:43
  • کد خبر : ۱۰۳۳۵
  • مشاهده :  641 بازدید
  • چاپ خبر : دکتر علی نژاد : برگزاری رویدادهای بین المللی به ارتقاء سطح تنیس ایران کمک می‌کند
در پایان مسابقات تور جهانی تنیس ارومیه؛

دکتر علی نژاد : برگزاری رویدادهای بین المللی به ارتقاء سطح تنیس ایران کمک می‌کند

مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ایران گفت: خوشبختانه هیچ ورزشکار حرفه‌ای ما دچار ویروس کرونا نشده است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری رویدادهای بین المللی به ارتقاء سطح تنیس ایران کمک می‌کند و فدراسیون تنیس در مسیر درست گام برمی‌دارد.

دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری رویدادهای بین المللی به ارتقاء سطح تنیس ایران کمک می‌کند و فدراسیون تنیس در مسیر درست گام برمی‌دارد.

به گزارش یاریزان؛ مراسم اختتامیه تور جهانی تنیس جوانان امروز(شنبه) با معرفی برترین‌ها در بخش‌های انفرادی و دو نفره پسران و دختران برگزار شد که در این مراسم مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و‌ جوانان، داود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس و جمعی از مسسولین استان آذربایجان غربی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم، صمدیان رییس هیئت تنیس آذربایجان غربی گزارشی درخصوص میزبانی شهر ارومیه از تور جهانی تنیس جوانان ارائه کرد.

مهدی علی‌نژاد، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم اهدای کاپ قهرمانی به نفرات برتر اظهار داشت: از اینکه در جمع خانواده ارزشمند تنیس حضور پیدا کردم بسیار خوشحالم این دومین بار است که در یک ماه گذشته افتخار حضور در مسابقات آی تی اف را دارم و از نزدیک شاهد زحمت کشان این رشته باشم. همچنین از کیومرث پور ایراندوست مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و همه همکاران و عزیزانی که برای برگزاری رویداد بین‌المللی در شهر زیبا و تاریخی ارومیه زحمت کشیدند تشکر می‌کنم.

وی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به برگزاری تورهای جهانی تنیس در ایران تصریح کرد: برگزاری چنین رویدادهایی به افزایش سطح تنیس ایران کمک می‌کند و به ویژه در استان‌هایی که میزبانی رقابت‌های بین‌المللی را می‌پذیرند می‌تواند به جذب استعدادها کمک کند.

دکتر علی نژاد افزود: خوشبختانه صدا و سیمای مرکز ارومیه نیز همکاری خوبی در طی برگزاری مسابقات داشت و مطمئنا پخش زنده بازی های رشته تنیس می‌تواند به توسعه در سطح جامعه کمک کند. به نظرم این مسیر درستی است که فدراسیون تنیس در پیش گرفته است، چراکه تنیس جز رشته هایی است که بازیکنان باید به صورت مداوم در مسابقات داخلی حضور داشته باشند محدودیت هایی که به دلیل تحریم های ظالمانه کشورهای غربی مواجه هستیم و شرایط ارزی به سختی امکان اعزام برون مرزی در رشته‌هایی همچون تنیس وجود دارد و به همین دلیل بهتر است در چنین رشته‌هایی به دنبال اخذ میزبانی باشیم.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان امیدوارم تنیس در ابعاد همگانی و حرفه‌ای رشد کند و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با عملکرد درخشان تیم ملی تنیس در رقابت‌های دیویس کاپ بتوانیم از سید ۴ به سید ۳ و در نهایت سید ۲ صعود کنیم. به نظرم یکی از اتفاق‌های خوب حضور تنیسورهای جوان در کنار بازیکنان بزرگسالان در اردوهای تیم ملی است.

علی‌نژاد در پایان صحبت‌هایش گفت : از مسئولین استان آذربایجان غربی برای میزبانی تشکر می‌کنم و امیدوارم مهمانان خارجی نیز با خاطره خیلی خوب شهر تاریخی و زیبای ارومیه را ترک کنند و باز هم شاهد برگزاری رویدادهای این چنینی در این شهر باشیم .


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه