رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 اردیبهشت 1398 - 12:04
  • کد خبر : ۴۹۱۹
  • چاپ خبر : دومین اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین زیر نظر حسین توکلی خواهد بود

دومین اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین زیر نظر حسین توکلی خواهد بود

سیامند رحمان ، وزنه‌بردار اهل شهرستان اشنویه در نظرسنجی برترین وزنه‌برداران معلول جهان در سال ۲۰۱۸، عنوان سوم این نظرسنجی را کسب کرد.

رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین از آغاز دومین اردوی تیم ملی به سرمربیگری حسین توکلی خبر داد.

رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین از آغاز دومین اردوی تیم ملی به سرمربیگری حسین توکلی خبر داد.

 

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ بابک محمدی، رئیس انجمن پارا وزنه برداری  اظهار داشت: دومین اردوی تیم ملی وزنه برداری از اواخر اردیبهشت ماه به سرمربیگری حسین توکلی به مدت ده روز آغاز می شود.

محمدی افزود: در این اردو توکلی، به عنوان سرمربی، علی محمودی و احمد ملاحسینی نیز به عنوان مربی تیم ملی را هدایت می کنند.

وی ادامه داد: ما برای مجید فرزین دسته وزنی ۸۰ یا ۸۸ کیلوگرم را در نظر گرفته بودیم و از او در اردوی قبل دعوت کردیم تا شرایط جسمانی و فنی وی را بعد از چند ماه ارزیابی کنیم که در اردو حاضر نشد و به فدراسیون و انجمن نیز در مورد علت غیبت خود توضیحی نداد. بنابراین در این اردو با ترکیب ۹ ورزشکار به تمرینات ادامه خواهیم داد و چون مجوزهای لازم را برای تغییر اوزان داریم، ملی پوشان در وزنی که برای خودشان و تیم مناسب خواهد بود به تمرین می پردازند.

رئیس انجمن پارا وزنه برداری با اشاره به وضعیت تمرینی سیامند رحمان تاکید کرد: سیامند رحمان با توجه به آمادگی و شرایطی که دارد با هماهنگی انجمن و فدراسیون اردوی قبل را به صورت غیر متمرکز در استان خود به تمرین پرداخت و برای دومین اردو هم از مجوز تمرین غیر متمرکز برخوردار است.

وی در خصوص ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های جهانی قزاقستان گفت: در صورت ثبت رکوردهای مورد نظر و حفظ سلامت جسمانی و آمادگی وزنه برداران با همین ترکیبی که در حال حاضر به اردو دعوت کردیم راهی قزاقستان خواهیم شد.

بابک محمدی در پایان خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی قزاقستان سومین دوره از رقابت های کسب سهمیه ورودی بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ است. ما در مسابقات جهانی مکزیک و قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ژاپن سهمیه ورودی را کسب کرده ایم اما برای تثبیت سهمیه‌های خود باید در چنین مسابقاتی شرکت کنیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه