رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 اسفند 1401 - 17:32
  • کد خبر : ۱۵۴۳۹
  • چاپ خبر : جای خالی والیبالیست مهابادی در لیست تیم ملی بزرگسالان ایران

جای خالی والیبالیست مهابادی در لیست تیم ملی بزرگسالان ایران

ستاره مهابادی با درخشش در لیگ برتر و حضور در بین امتیاز آورترین بازیکنان ایران برای مربیان تیم ملی والیبال پیامی روشن از آینده خود فرستاد. به گزارش یاریزان؛ در بین امتیاز آورترین بازیکنان لیگ برتر والیبال ایران 1401 تا پایان هفته بیستم، نام محمد بربست والیبالیست آینده دار مهابادی در جایگاه دوم دیده می شود. بربست در مجموع و تا پایان هفته بیستم لیگ برتر والیبال ایران موفق شده است در 74 ست برای تیم گیتی پسند اصفهان، 338 امتیاز را بدست بیاورد. با توجه به سن و ویژگی های بازی این ورزشکار می توان وی را در بین موثرترین بازیکنان تیم ملی ایران در آینده دانست. این بازیکن پشت خط زن ۲۰۵ سانتی متری مهابادی متولد سال ۱۳۸۱ است و با سابقه حضور در تیم های کورد بال مهاباد، شهرداری جوان ارومیه و آذرباتری ارومیه را در کارنامه دارد. در فصل گذشته بعنوان سومین مهاجم برتر والیبال کشور انتخاب شد تا در فصل جاری یکی از بازیکنان کلیدی تیم گیتی پسند اصفهان به شمار رود.

در لیست اسامی منتشر شده برای حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی والیبال ایران جای خالی والیبالیست مهابادی از دید هواداران این رشته احساس می شود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در لیست اسامی منتشر شده برای حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی والیبال ایران جای خالی والیبالیست مهابادی از دید هواداران این رشته احساس می شود.

به گزارش یاریزان؛ تمرینات تیم ملی والیبال ایران قرار است از روز یکشنبه ۲۷ فروردین‌ماه زیر نظر بهروز عطایی سرمربی این تیم در رقابت های پیش رو، آغاز شود.

 

------------------------------------

عطایی ۳۱ بازیکن را به کمپ تیم‌های ملی والیبال برای حضور در این اردو فراخوانده است.

بر خلاف انتظار همگان در لیست اسامی بازیکنان دعوت شده، نام محمد بربست پدیده این روز های لیگ برتر و ستاره تیم گیتی پسند اصفهان دیده نمی شود.

این در حالی است که این والیبالیست مهاباد در بیشتر دیدار های لیگ برتر امسال یکی از امتاز آورترین بازیکنان میدان بود و حتی در دیدار مقابل تیم پاس با کسب ۳۵ امتیاز (۳۲ حمله، ۳ دفاع روی تور) و ثبت ۶۲ درصد موفقیت در حمله، آماری شگفت انگیز از خود برجای گذاشت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

عطایی سالهاست والیبال مهاباد و استعدادهایش را بخوبی می شناسد و انتظار می رود توجه بیشتری به آنها داشته باشد.

وی در دهه هفتاد بعنوان بازیکن در تیم فرمانداری مهاباد حضور داشت و زیر نظر طاهر کریمی و صادق امیری از نامداران این رشته در این تیم بازی های درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی