رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 آذر 1395 - 10:46
  • کد خبر : ۱۸۴۲
  • چاپ خبر : تیم هیئت والیبال سنندج قهرمان مسابقات لیگ استان کردستان شد
انتخابی زیر گروه کشوری

تیم هیئت والیبال سنندج قهرمان مسابقات لیگ استان کردستان شد

  مسابقات والیبال لیگ بزرگسالان استان کردستان به میزبانی شهرستان مریوان برگزار شد و در پایان این رقابت تیم هیئت والیبال سنندج عنوان قهرمانی را بدست آورد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال لیگ بزرگسالان استان کردستان با معرفی تیم های برتر در شهرستان مریوان به پایان رسید. این مسابقات با حضور ۴ تیم برگزار شد […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مسابقات والیبال لیگ بزرگسالان استان کردستان به میزبانی شهرستان مریوان برگزار شد و در پایان این رقابت تیم هیئت والیبال سنندج عنوان قهرمانی را بدست آورد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال لیگ بزرگسالان استان کردستان با معرفی تیم های برتر در شهرستان مریوان به پایان رسید.
این مسابقات با حضور ۴ تیم برگزار شد و تیم های شرکت کننده در روزهای ۲۵ تا ۲۷ آذرماه در سالن ورزشی موسک ۲ مریوان به مصاف هم رفتند.
هیت والیبال سنندج، تیرچه حکیمی مریوان، باشگاه بهاران سنندج و آکادمی والیبال سروآباد تیم های حاضر در این رقابت ها بودند که به صورت دوره ای دیدارهای خود را برگزار کردند.
در پایان این رقابت ها تیم هیئت والیبال سنندج در جایگاه نخست قرار گرفت، تیرچه حکیمی مریوان عنوان دوم را کسب کرد و باشگاه والیبال بهاران سنندج نیز بر سکوی سوم ایستاد.
گفتنی است، هیت والیبال سنندج با کسب عنوان قهرمانی نماینده استان کردستان در رقابت های زیر گروه لیگ دسته یک باشگاه های کشور خواهد بود.

 

------------------------------------


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی