رفتن به بالا
  • جمعه - 19 اسفند 1401 - 16:30
  • کد خبر : ۱۵۳۹۴
  • چاپ خبر : تیروژ حیات کردستان برنده بازی دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان

تیروژ حیات کردستان برنده بازی دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان

در هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران تیم تیروژ حیات کردستان در دیداری نزدیک نتوانست تلسم شکست ناپذیری گروه بهمن را بشکند و نتایج شگفت انگیز این تیم را تغییر دهد. به گزارش یاریزان؛ هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال بانوان با ادامه شکست ناپذیری گروه بهمن تهران و همچنین پیروزی شهرداری گرگان همراه بود و پالایش نفت آبادان نیز در برابر ذوب آهن به برتری دست یافت. شاگردان سروه ضرغامی در مهمترین دیدار این هفته که بین دو تیم تیروز حیات کردستان و گروه بهمن در سالن دانشگاه شریف برگزار شد در دیداری بسیار نزدیک موفق نشدند تا با شکست تیم تهرانی فاصله خود را با صدر جدول به حداقل برسانند و نوار پیروزی های یاران گلشید امیدیان ستاره کرمانشاهی بسکتبال ایران را قطع کنند. در هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال بانوان ایران؛ نتایج زیر رقم خورد: شهرداری گرگان ۱۰۰ _ سپهرداد تهران ۳۸ گروه بهمن تهران ۶۹ _ تیروژ حیات کردستان ۶۵ پالایش نفت آبادان ۶۹ _ ذوب آهن اصفهان ۵۲ پازآشا آروین تهران ۷۴ _ پادما یدک ایرانیان اصفهان ۵۵ ستاد شرکت ملی گاز تهران ۵۹ _ نیکان تهران ۶۵ در پایان این هفته گروه بهمن تهران با ۱۵ پیروزی و بدون شکست و کسب ۳۰ امتیاز صدرنشین است و شهرداری گرگان با ۲۶ امتیاز دوم است. همچنین تیم تیروژ حیات کردستان با کسب 25 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارند. جدول مسابقات لیگ برتر بسکتبال زنان ایران در پایان هفته پانزدهم به شرح زیر است:

باشگاه تیروژ حیات کردستان در بازی دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور نیز برنده شد تا با کسب دومین پیروزی بیش از پیش به عنوان قهرمانی نزدیک شود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

باشگاه تیروژ حیات کردستان در بازی دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور نیز برنده شد تا با کسب دومین پیروزی بیش از پیش به عنوان قهرمانی نزدیک شود.

به گزارش یاریزان؛ تیم های شهرداری گرگان و تیروژ حیات کردستان در دومین بازی فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور در گرگان به مصاف هم رفتند که در یک دیدار بسیار جذاب و نزدیک ، تیروژ حیات کردستان موفق شد با نتیجه ی ۸۱ بر ۷۵ به به دومین برد خود دست یابد.

 

------------------------------------

این بازی در چهل دقیقه به تساوی ۷۱ بر ۷۱ رسیده بود که در پنج دقیقه وقت اضافی تیم تیروژ حیات برتری را از آن خود کرد.

تیم تیروژ حیات کردستان در بازی اول نیز به برتری دست پیدا کرده بود.

بازی سوم فینال ۲۳ اسفندماه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

بر اساس قوانین هر تیمی سه پیروزی از پنج بازی را بدست آورد، فاتح این دوره از رقابت‌ها خواهد شد. بنابر این تیم تیروژ حیات کردستان در صورت برنده شدن در بازی بعدی به این عنوان دست خواهد یافت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی