رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸
  • کد خبر : ۲۵۶۶
  • چاپ خبر : تست آکادمی کیا در دهه سوم شهریور ماه سال ۹۶ برگزار خواهد شد
انتظار به پایان رسید؛

تست آکادمی کیا در دهه سوم شهریور ماه سال ۹۶ برگزار خواهد شد

تست آکادمی کیا متعلق به بازیکن سابق تیم ملی ایران که چند سالیست نام خود را بر سر زبان ها انداخته است و قهرمانی را در رده ی نوجوانان و نونهالان ایران در لیگ برتر سال گذشته کسب کرده بود بزودی برگزار خواهد شد.   به گزارش یاریزان، تیم فوتبال آکادمی کیا، قهرمان لیگ برتر نونهالان و […]

تست آکادمی کیا متعلق به بازیکن سابق تیم ملی ایران که چند سالیست نام خود را بر سر زبان ها انداخته است و قهرمانی را در رده ی نوجوانان و نونهالان ایران در لیگ برتر سال گذشته کسب کرده بود بزودی برگزار خواهد شد.

 

به گزارش یاریزان، تیم فوتبال آکادمی کیا، قهرمان لیگ برتر نونهالان و نوجوانان ایران در سال ۹۵ اقدام به تست گیری نموده و اطلاعیه خود را به شرح ذیل اعلام نموده است.

 

شرایط تست آکادمی کیا

آکادمی کیا جهت جذب بازیکن، در روزهای پنجشنبه و جمعه پیش رو، ٢٣و ٢۴ شهریور ماه تست برگزار می نماید.

متولدین ١١ دی ماه ١٣٨۵ تا ١٠ دی ماه ١٣٨٧ که علاقه مند به شرکت در این تست می باشند با به همراه داشتن کفش استوک و لباس بازی کامل، أصل شناسنامه، کارت ملی و یک قطعه عکس ٣*۴ راس ساعت ٩/٣٠ صبح به آدرس زیر مراجعه نمایند:

 

آدرس: تهران، انتهای اتوبان نواب، اتوبان تندگویان، نرسیده به پل شهید صنیع خانی، خیابان میثاق جنوبی، خیابان سی و چهارم، ورزشگاه شهید کاوه (دانشکده تربیت بدنی دانشگاه آزاد تهران جنوب)

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه