رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 25 فروردین 1401 - 13:16
  • کد خبر : ۱۲۱۷۷
  • چاپ خبر : اعلام برنامه مرحله پایانی مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان ایران
با حضور یک نماینده از مهاباد؛

اعلام برنامه مرحله پایانی مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان ایران

به گزارش یاریزان؛ مرحلە نهایی لیگ مناطق فوتبال ایران در رده زیر پانزدە سال فوتبال ایران در پنج گروه در حال برگزاری است. تیم های رویاای افلاک لرستان، شهید امینی همدان و طلایی پوشان خرم آباد در گروه اول، زاگرس مهاباد، زاگرس مریوان و آرکافوتبال تبریز در گروه دوم، ایرانمهر باباخانی تهران، شهدا قائمشهر شاهین آمل در گروه سوم، بامداد اراک و خلیج فارس شیراز در گروه چهارم، پیشگامان قوچان و شهر خودرو مشهد در گروه پنجم این رقابت ها قرار دارند. در گروه دوم این مسابقات تیم های زاگرس مهاباد و زاگرس مریوان در استادیوم آزادی مهاباد به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان این دیدار با نتیجه دو بر صفر موفق به شکست حریف خود شد.

برنامه مرحله پایانی مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان باشگاه های ایران با حضور نماینده مهاباد در این رقابت ها اعلام شد.

برنامه مرحله پایانی مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان باشگاه های ایران با حضور نماینده مهاباد در این رقابت ها اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ زمانبندی برگزاری دیدار های مرحله پایانی مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان باشگاه های ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام شد.

 

برنامه مرحله پایانی مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان ایران به شرح زیر اعلام شده است:

 

دور رفت:

سه شنبه ۶ اردیبهشت
کیان نوین نوشهر – زاگرس مهاباد-ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه شهداء نوشهر
پارسه لردگان یا ذوب آهن نوین یاسوج – خلیج فارس شیراز-ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

چهارشنبه ۷ اردیبهشت
مقاومت تهران – متین سپاهان خرم آباد-ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه غدیر تهران
فولاد مشهد – پردیس قزوین-ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه تختی مشهد

 

دور برگشت:

چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت
خلیج فارس شیراز – پارسه لردگان یا ذوب آهن نوین یاسوج – ساعت ۱۷– ورزشگاه دستغیب شیراز
متین سپاهان خرم آباد – مقاومت تهران – ساعت ۱۷– ورزشگاه تختی خرم آباد
زاگرس مهاباد -کیان نوین نوشهر – ساعت ۱۷– ورزشگاه آزادی مهاباد

شنبه ۲۴ اردیبهشت
پردیس قزوین – فولاد مشهد -ساعت ۲۰:۱۰ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه