رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
  • کد خبر : ۷۱۴۶
  • چاپ خبر : ارسال نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال به هیاتهای استانها در خصوص آغاز فعالیت مدارس

ارسال نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال به هیاتهای استانها در خصوص آغاز فعالیت مدارس

تیم فوتبال آکادمی کیا در گروه چهارم تورنمنت بسولد کاپ ۲۰۱۹ بلژیک در کنار تیمهای مطرح اندرلخت ، لیل و منتخب بلژیک قرار گرفت.

محمدنبی نامه ای را در خصوص نحوه فعالیتهای مدارس فوتبال در هیاتها استانها ارسال کرد. به گزارش یاریزان؛ و با اعلام وب سایت رسمی فدراسیون، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون با ارسال نامه ای به هیاتهای فوتبال استانها در خصوص محوه فعالیت مدارس فوتبال اعلام کرد که پس از مطرح شدن پروتکل های بهداشتی مربوط به […]

محمدنبی نامه ای را در خصوص نحوه فعالیتهای مدارس فوتبال در هیاتها استانها ارسال کرد.

به گزارش یاریزان؛ و با اعلام وب سایت رسمی فدراسیون، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون با ارسال نامه ای به هیاتهای فوتبال استانها در خصوص محوه فعالیت مدارس فوتبال اعلام کرد که پس از مطرح شدن پروتکل های بهداشتی مربوط به آغاز فعالیت مدارس فوتبال ، شهرهای دارای وضعیت سفید با رعایت تمامی دستورالعمل ها امکان از سر گیری فعالیت های ورزشی را داشته و شهرهای دارای وضعیت زرد می بایست از آخرین دستور العمل های مطابق با آخرین تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و استان مربوطه تبعیت کنند.

لازم به ذکر است شهرهای دارای وضعیت قرمز مجوز آغاز فعالیت مدارس فوتبال را ندارند.

بر همین اساس دستورالعمل تدوین شده به همراه فرم رضایت نامه والدین فوتبال آموزان جهت اطلاع ، اقدام و رعایت اصول بهداشتی بشرح پیوست در اسرع وقت به مدارس فوتبال ذیربط آن استان ارسال تا مراقبت های بهداشتی لازم صورت پذیرد.

فایل های دستورالعمل تدوین شده به همراه فرم رضایت نامه والدین فوتبال آموزان زیر قابلیت دانلود را دارد.

فایل | دستورالعمل اصلاح شده نهایی

فایل | رضایت نامه والدین برای مدارس فوتبال

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه