رفتن به بالا
  • سه شنبه - 13 دی 1401 - 15:43
  • کد خبر : ۱۴۷۸۲
  • چاپ خبر : اردوی تیم‌ملی روئینگ و آب‌های آرام از ۱۵ دیماه آغاز خواهد شد
در دو بخش آقایان و بانوان؛

اردوی تیم‌ملی روئینگ و آب‌های آرام از ۱۵ دیماه آغاز خواهد شد

فاطمه مجلل ملی‌پوش روئینگ ایران گفت: سه سال است که تمرینات خود را در اردوهای ملی دنبال می‌کنم و قهرمانی آسیای تایلند اولین تجربه حضورم در یک مسابقه برون‌مرزی است. به گزارش یاریزان؛ فاطمه مجلل ملی‌پوش روئینگ کشور که در کاپ ۱ آسیا موفق به کسب مدال طلا شد و اولین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا را در رقابت‌های پیش‌رو به میزبانی تایلند تجربه خواهد کرد در رابطه با اردوهای آمادگی برای این مسابقه توضیح داد: در حال حاضر سه سال است که به طور مداوم تمرینات خود را در اردوهای ملی دنبال می‌کنم. سال‌های گذشته به دلایل مختلف امکان شرکت در مسابقات برون‌مرزی برایمان فراهم نشد، مسابقات بازی‌های آسیایی هم به تعویق افتاد، امیدوارم در این مسابقات با کسب یک نتیجه درخشان پاداش زحماتمان در این مدت را بگیریم. او در مورد کاپ۱ آسیا که اخیرا به میزبانی تهران برگزار شد افزود: این مسابقه در این مقطع زمانی اتفاق خوبی برای ما بود چرا که مدت‌ها بود از فضای مسابقات دور بودیم و رقابت با ورزشکاران کشورهای دیگر انگیزه‌ی تازه‌ای به ما بخشید و محک خوبی برایمان بود که بدانیم از نظر آمادگی درچه وضعیتی هستیم. مجلل در خصوص رقبای حاضر در این مسابقات گفت: تمام کشورهای مدعی در این مسابقه حضور خواهند داشت. کشورهای چین، ژاپن، فیلیپین و کره رقیبان اصلی ما در این رقابت‌ها هستند. وی در مورد وضعیت آمادگی تیم اظهار کرد: شکرخدا تمامی نفرات در قایق ۴ نفره سنگین‌وزن از آمادگی بالایی برخوردار هستیم و به هماهنگی مطلوبی رسیده‌ایم، امیدواریم که با یک مسابقه خوب مدال طلای این ماده را کسب کنیم. بانوی ملی‌پوش کشورمان در پایان اظهار کرد: از تمام عزیزان به ویژه مربیان خوبم که من را در این مسیر همراهی کردند سپاسگزارم و امیدوارم با کسب یک نتیجه درخشان پاسخ این محبت‌ها و همه زحمات را بدهم. شایان ذکر است؛ اردوی تیم ملی روئینگ در بخش بانوان، آقایان و جوانان آقایان به میزبانی دریاچه مجموعه آزادی به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ تمدید شده است. این مسابقات به میزبانی کشور تایلند برگزار خواهد شد. این اردو تا ۳ آذر ادامه خواهد داشت و پس از پایان، تیم ملی ایران به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا راهی تایلند خواهد شد. افشین فرزام و سولماز عباسی سرمربیان، محمدعلی قرائت مربی، هما خاتمی و فرزین رضایی کمک مربیان، یاسمن حمزه‌پور دستیار مربی بانوان، دکتر محمد فشی مشاور بدنساز بانوان، دکتر سعید خدایاری مربی بدنساز مردان، مینا خنتان روانشناس بانوان و میلاد اسماعیلی روانشناس مردان اعضای کادر فنی این تیم هستند. فاطمه مجلل از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی از تهران، زینب نوروزی و مهسا جاور از زنجان، کیمیا زارعی، مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان و نازنین ملایی از گیلان در بخش بانوان و شیرزاد قادری از کردستان، امیرحسین محمودپور از گیلان و حمیدرضا رضوانی از تهران در بخش آقایان و امیررضا عبدالی از تهران و ابوالفضل سطوتی از گیلان در بخش جوانان آقایان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

مرحله جدید اردوی تیم‌ملی روئینگ و آب‌های آرام بانوان و آقایان ایران از ۱۵ دی ماه در دریاچه آزادی تهران آغاز می‌شود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مرحله جدید اردوی تیم‌ملی روئینگ و آب‌های آرام بانوان و آقایان ایران از ۱۵ دی ماه در دریاچه آزادی تهران آغاز می‌شود.

به گزارش یاریزان؛ پانزدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی آبهای آرام در بخش بانوان و آقایان و مواد کانو و کایاک از ۱۵ دی در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می‌شود. این اردو تا ۵ بهمن ادامه خواهد داشت.

 

------------------------------------

پدرو سنا سرمربی، ایمان پورعزیز و مهسا مجللی مربیان، رضا رئیسی کمک مربی، علیرضا جاوید دستیار مربی، محسن میلاد مربی بدنساز آقایان، مجتبی تاج‌محمدی و مصطفوی روانشناسان اعضای کادر فنی تیم ملی آبهای آرام کشورمان هستند.

الناز شفیعیان، تانیا کارگرپور از گیلان و هدیه کاظمی و کیانا کمال‌زاده از هرمزگان در بخش کایاک بانوان، هیوا افضلی از کرمانشاه و مائده شورگشتی از تهران در بخش کانوی بانوان، علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و سپهر ساعتچی از گیلان و پوریا شریفی از تهران در بخش کایاک آقایان، محمدنبی رضایی از مازندران، عادل مجللی از گلستان، شاهو ناصری از کردستان، شایان حسینی از بوشهر و کیا اسکندانی از تهران در بخش کانوی آقایان نفرات دعوت‌شده به این مرحله از اردو هستند.

 

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

همچنین تیم‌ملی روئینگ بانوان و آقایان تمرینات خود را در قالب پانزدهمین مرحله اردوی آمادگی از پنجشنبه ۱۵ دی‌ماه برای حضور موفق در بازیهای آسیایی و مسابقات کسب سهمیه المپیک آغاز می‌کند. این اردو هم تا ۵ بهمن در دریاچه آزادی ادامه خواهد داشت.

افشین فرزام سرمربی، هما خاتمی و فرزین رضایی مربیان، یاسمن حمزه‌پور دستیار مربی، دکتر سعید خدایاری مربی بدنساز مردان، مینا خنتان روانشناس بانوان و میلاد اسماعیلی روانشناس مردان اعضای کادر فنی این تیم هستند.

فاطمه مجلل از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی از تهران، مهسا جاور و زینب نوروزی از زنجان، نازنین ملایی از گیلان، کیمیا زارعی، مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان در بخش بانوان و شیرزاد قادری از کردستان، میلاد اله‌وردیان از آذربایجان غربی، امیرحسین محمودپور از گیلان و حمیدرضا رضوانی از تهران در بخش آقایان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی