رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
  • کد خبر : ۶۷۱۹
  • چاپ خبر : ‌بی‌تابی نکنید! تمرینات تیم های فوتبال از ۱۵ اردیبهشت ماه آغاز نخواهد شد

‌بی‌تابی نکنید! تمرینات تیم های فوتبال از ۱۵ اردیبهشت ماه آغاز نخواهد شد

دروزاه‌بان کرمانشاهی تیم سپید‌رود رشت گفت: فوتبال کرمانشاه روزهای خوبی را سپری نمی‌کند، حق مردم است که در لیگ دسته اول و حتی لیگ برتر تیم داشته باشد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی: در حال حاضر کرونا در خانه و بیمارستان‌های ما هنوز هست و ۱۵ اردیبهشت ماه تمرینات تیم های فوتبال آغاز نمی شود.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی: در حال حاضر کرونا در خانه و بیمارستان‌های ما هنوز هست و ۱۵ اردیبهشت ماه تمرینات تیم های فوتبال آغاز نمی شود.

به گزارش یاریزان؛ مهرداد خلیلیان در گفت‌وگو با برنامه ورزش تعطیل نیست، شبکه ورزش در مورد جلسه‌ای که امروز ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار کرد، و اینکه تمرینات و مسابقات و تمرینات تیم های فوتبال قرار است از چه زمانی آغاز شود، اظهار داشت: ‌بی‌تابی نکنید در حال حاضر کرونا در خانه و بیمارستان‌های ما هنوز هست. اگر می‌بینید با کاهش طغیان ویروس مواجه هستیم دلیلش زحمات کادر درمانی در اسفند و فروردین است.

امروز هم در جلسه‌ای که سه رئیس فدراسیون و سهیل مهدی از سازمان لیگ حضور داشتند، در مورد مسائل مختلف گفت‌وگو کردیم. پورعلی از بدنسازی، ایلخانی از فدراسیون نجات غریق، بودند. و مقرر شد در صورتی که شرایط مهیا شود، به بازگشایی باشگاه‌ها با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا ابلاغ می‌کند، انجام شود.

وی در مورد اینکه آیا به زودی شاهد بازگشایی مسابقات فوتبال و باشگاه‌های ورزشی هستیم یا نه، گفت: نمی‌توان گفت که به بازگشایی خیلی نزدیک و خیلی دور هستیم. هنوز شرایط ویروس ناشناخته است. جامعه ورزش هم شرایط خودش را دارد. و آنها نیز مثل بقیه مردم جامعه با مشکلاتی مواجه هستند که ستاد مقابله با کرونا در ورزش به این مسائل واقف است.

خلیلیان در مورد اینکه ۱۵ اردیبهشت اجازه داده می‌شود تا تیم‌ها تمرینات خود را آغاز کنند یا نه، اظهار داشت: نه در آن تاریخ نمی‌شود. تمام چیزهای که در حال حاضر هم در کشورهای همسایه و هم از سوی AFC در مورد تاریخ‌ها بیان می‌شود گمانه‌زنی است. باید شرایط کرونا بررسی شود. هنوز هیچ تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

وی در مورد وضعیت باشگاه‌های بدنسازی و فدراسیون نجات غریق و استخرها گفت: در این موارد هم در حال بررسی شرایط هستیم. همه مسائل باید لحاظ شود. اینگونه نیست که فقط بگوییم یک باشگاه ۵۰ متری است و باید باز شود. باید تمام پروتکل‌های بهداشتی، گندزدایی و مسائل بهداشتی را دید و بررسی کرد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد اینکه نظر خود سلطانی‌فر در مورد راه‌اندازی مجدد مسابقات و بازگشایی‌ باشگاه‌ها چیست، گفت: ‌دو روز پیش آخرین اطلاعات را سلطانی‌فر از بنده دریافت کرد. او هم به طور کامل به شرایط ورزش از فوتبال تا باشگاه بدنسازی آگاه است. وزیر ورزش هم به طور مداوم با دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در تماس است و خواهان حل مشکلات است اما همه چیز باید بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، گرفته شود.

 

خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه