رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
  • کد خبر : ۴۴۷۹
  • چاپ خبر : کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برنامه هفته ۲۵ و ۲۶ لیگ دسته دوم را اعلام کرد

کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برنامه هفته ۲۵ و ۲۶ لیگ دسته دوم را اعلام کرد

برنامه هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حضورتیم های سردار بوکان، بعثت کرمانشاه و آوالان کامیاران اعلام شد.

با توجه به حساسیت دیدارهای لیگ دسته دوم در دو هفته پایانی، کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برگزاری تمامی دیدارها را به صورت همزمان اعلام کرد.   به گزارش یاریزان؛ کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ایران برنامه هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم در فصل ۹۸-۹۷ را با توجه به جلوگیری […]

با توجه به حساسیت دیدارهای لیگ دسته دوم در دو هفته پایانی، کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برگزاری تمامی دیدارها را به صورت همزمان اعلام کرد.

 

به گزارش یاریزان؛ کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ایران برنامه هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم در فصل ۹۸-۹۷ را با توجه به جلوگیری از حواشی در پایان رقابت ها، بصورت همزمان اعلام کرد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

 

سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸
شهرداری بم- فولاد نوین اهواز  – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  فجر بم
مقاومت تهران- ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  عطر سیب باقر شهر
کاسپین قزوین- آوالان کامیاران – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین
داماش گیلانیان – خوشه طلایی ساوه  – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  سردار جنگل رشت
سردار بوکان – چوکا تالش – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  خاتم الانبیاء بوکان
استقلال اهواز- مس نوین کرمان- ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  غدیر اهواز
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۹۸
مس شهر بابک- استقلال رامشیر- ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  شهداء مس شهر بابک
نیرو زمینی تهران- پاس همدان – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  غدیر تهران
نفت و گاز گچساران- شهرداری فومن  – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  شهدا نفت گچساران
بعثت کرمانشاه – شهرداری بندر عباس  – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  ۱۵ خرداد کرمانشاه
پرسپولیس گناوه- خیبر خرم آباد  – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  سراجی گناوه
نفت امیدیه-  آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه  شهد انفت امیدیه

 

هفته بیست و ششم
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸
مس نوین کرمان- شهرداری همدان- ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  امام علی(ع) کرمان
خوشه طلایی ساوه – سردار بوکان  – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  چمران ساوه
چوکا تالش- استقلال اهواز – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  پوریا ولی تالش
آوالان کامیاران – مقاومت تهران  – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  آزادی کامیاران
فولاد نوین اهواز- داماش گیلانیان  – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجوان بوشهر- شهرداری بم  – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  بهشتی بوشهر
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۹۸
آرمان گهر سیرجان – پرسپولیس گناوه  – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  تختی سیرجان
شهرداری بندر عباس- نفت وگاز گچساران – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس
شهرداری فومن- نفت امیدیه- ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  آزادی فومن
پاس همدان–  مس شهر بابک – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  حاجی بابایی همدان
خیبر خرم‌آباد- شهدا بابلسر- ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  تختی خرم آباد
استقلال رامشیر– بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  تختی رامشیر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه