رفتن به بالا
  • شنبه - 23 فروردین 1399 - 13:12
  • کد خبر : ۶۵۶۲
  • چاپ خبر : کاپیتان پرسپولیس از طرف مسئولان باشگاه پرسپولیس ماموریت ویژه دریافت کرد

کاپیتان پرسپولیس از طرف مسئولان باشگاه پرسپولیس ماموریت ویژه دریافت کرد

مدیران باشگاه پرسپولیس از سیدجلال حسینی بعنوان کاپیتان این تیم خواستند تا هم تیمی‌های خود را در شرایط فعلی به آرامش دعوت کند.

مدیران باشگاه پرسپولیس از سیدجلال حسینی بعنوان کاپیتان این تیم خواستند تا هم تیمی‌های خود را در شرایط فعلی به آرامش دعوت کند.

مدیران باشگاه پرسپولیس از سیدجلال حسینی بعنوان کاپیتان این تیم خواستند تا هم تیمی‌های خود را دعوت به آرامش کند.

به گزارش یاریزان؛ محکومیت‌های متعدد مالی باشگاه پرسپولیس در پرداخت بدهی بازیکنان و مربیان خارجی پیشین خود که از سوی کمیته انضباطی فیفا ابلاغ شده است با بدهی این باشگاه به مطالبات فصل جاری سرخ ها همراه شده تا هیات مدیره سه نفره پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس که همراه با مهرداد هاشمی و علی رغبتی در حال برنامه ریزی برای تامین منابع مالی هستند اولویت های اقتصادی خود را به پرداخت بدهی های قبلی سرخ ها اختصاص داده اند و فعلاً تصمیمی برای پرداخت پول به بازیکنان و اعضای این تیم ندارند.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی تواند جلسه ای را با تمام اعضای تیم برگزار کند تا گزارشی از بدهی های میلیاردی سرخ ها ارائه دهد.

از این رو مدیران باشگاه پرسپولیس در تماس تلفنی با سید جلال حسینی از کاپیتان اول این تیم خواستند تا ضمن درک شرایط فعلی سرخ ها با هم تیمی های خود صحبت کرده تا در روزهای تعطیلی رقابت های فوتبال باشگاهی به دلیل بیماری کرونا، مانع از بروز حاشیه‌ای جدید شوند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه