رفتن به بالا
  • شنبه - 19 خرداد 1397 - 12:59
  • کد خبر : ۳۰۹۶
  • چاپ خبر : تا دو ماه دیگر پیست موتورکراس دهکده المپیک کرمانشاه افتتاح می‌شود
سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه:

تا دو ماه دیگر پیست موتورکراس دهکده المپیک کرمانشاه افتتاح می‌شود

  سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از پیشرفت ۷۰ درصدی پیست موتورکراس دهکده المپیک کرمانشاه و افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش یاریزان؛ جواد کرانی سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز عملیات راه اندازی پیست موتورکراس دهکده المپیک کرمانشاه […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از پیشرفت ۷۰ درصدی پیست موتورکراس دهکده المپیک کرمانشاه و افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ جواد کرانی سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز عملیات راه اندازی پیست موتورکراس دهکده المپیک کرمانشاه از سال گذشته، اظهار کرد: در حال حاضر این پروژه ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

------------------------------------

وی ادامه داد: تاکنون ۲۰ میلیون تومان برای راه اندازی این پیست ازمحل بودجه اداره کل ورزش و جوانان و نیز هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه هزینه شده است.

سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه تاکیدکرد: همچنین طبق رایزنی هایی که با فدراسیون داشته ایم قرار است طراح پیست فدراسیون به کرمانشاه آمده تا در بحث احداث اصولی سکوها و استاندارد بودن پیست نظارت داشته باشد.

وی با بیان اینکه ظرف دو ماه آینده پیست موتورکراس کرمانشاه افتتاح و راه اندازی خواهد شد، گفت: با راه اندازی پیست درخواست میزبانی مسابقات کشوری موتورکراس را به فدراسیون ارسال خواهیم کرد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

کرانی با تاکید براینکه موتورسواران بسیار حرفه ای در استان کرمانشاه فعالیت می کنند، عنوان کرد: پیش از راه اندازی پیست یک دوره کلاس های آموزشی جهت به روزرسانی آموزش موتورسواران کراس استان برگزار می کنیم.

وی درپایان موتور سواری کراس را از جمله رشته های پرهیجان و پُرطرفدار بین جوانان کرمانشاهی خواند و افزود: امیدواریم با راه اندازی پیست موتورکراس کرمانشاه بتوانیم استعدادهای این رشته ورزشی را در استان بیشتر از گذشته شناسایی کنیم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی