رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
  • کد خبر : ۴۳۲۴
  • چاپ خبر : اماکن ورزشی کرمانشاه بدلیل امکان وقوع سیل در اختیار ستاد مدیریت بحران است

اماکن ورزشی کرمانشاه بدلیل امکان وقوع سیل در اختیار ستاد مدیریت بحران است

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با توافق صورت گرفته میان این اداره کل و فدراسیون فوتبال، فینال جام حذفی باشگاه های کشور در سال جاری به میزبانی کرمانشاه برگزارخواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه یا توجه به وقوع سیل اخیر در استان های غربی کشور و اعلام آماده باش این سازمان و اماکن ورزشی این سازمان خبر داد.   به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با توجه به امکان وقوع سیل از آماده باش جامعه ورزشی […]

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه یا توجه به وقوع سیل اخیر در استان های غربی کشور و اعلام آماده باش این سازمان و اماکن ورزشی این سازمان خبر داد.

 

به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با توجه به امکان وقوع سیل از آماده باش جامعه ورزشی ، سمن های جوانان استان کرمانشاه و پرسنل و کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان و شهرستان کرمانشاه ،جهت هرگونه حوادث احتمالی خبر داد و گفت ؛ کلیه اماکن ورزشی استان کرمانشاه در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گرفته است.

وی افزود ؛ هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد استان در حالت آماده باش قرار دارند و منتظر اعلام ستاد مدیریت بحران هستند.

کلیه اماکن ورزشی استان کرمانشاه در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گرفته است.

هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد استان در حالت آماده باش قرار دارند و منتظر اعلام ستاد مدیریت بحران هستند.

شایان ذکر است، استاندار کرمانشاه طی اطلاعیه ای دستور به تخلیه روستاهای در معرض خطر سیل خبر داده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه