رفتن به بالا
  • جمعه - 24 شهریور 1396 - 16:30
  • کد خبر : ۲۵۷۲
  • چاپ خبر : هفت فوتبالیست تیم معادن سلیمی مهاباد در تست آکادمی کیا نمره قبولی گرفتند
افتخاری دیگر برای فوتبال شهرستان،

هفت فوتبالیست تیم معادن سلیمی مهاباد در تست آکادمی کیا نمره قبولی گرفتند

  فوتبالیست های تیم معادن سلیمی مهاباد در تست آکادمی کیا خوش درخشیدند و با آمار قبولی بالا استعدادهای فوتبال این شهرستان را به لیگ برتر ایران معرفی کردند.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ تیم فوتبال معادن سلیمی مهاباد در راستای معرفی استدادهای مهاباد و منطقه، پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۴ بازیکن خود را به تهران […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

فوتبالیست های تیم معادن سلیمی مهاباد در تست آکادمی کیا خوش درخشیدند و با آمار قبولی بالا استعدادهای فوتبال این شهرستان را به لیگ برتر ایران معرفی کردند.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ تیم فوتبال معادن سلیمی مهاباد در راستای معرفی استدادهای مهاباد و منطقه، پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۴ بازیکن خود را به تهران جهت شرکت در تست آکادمی کیا قهرمان لیگ برتر نونهالان و نوجوانان سال ۹۵ ایران، اعزام کرد.

با توجه به اطلاعیه باشگاه فوتبال کیا و حضور استعداد های ورزشی از تمامی نقاط کشور، در روز اول این تست حدود ۳۰۰۰ نفر شرکت کننده حضور داشتند و رقابتی سخت میان فوتبالیست های خردسال و نونهال با توجه به ازدحام وجود داشت. این تست دو روزه، جمعه ۲۵ شهریور ماه پایان خواهد یافت.

آکادمی کیا، ۵ تست مختلف را برای کشف استعدادهای مورد نظر خود پیشبینی کرده بود. مراحل حمل توپ، پاس دهی و پاس گیری، تقابل یک برابر یک، تقابل دو برابر دو، سرعت حمل توپ، شوت و دریبل، قابلیت های دروازه بانی و… در این تست کنجانده شده بود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

۱۰ نفر از بازیکنان مجوز حضور در تست با شرایط سنی درخواستی باشگاه جهت حضور در لیگ برتر نونهالان را پیدا کردند و ۴ نفر نیز به دلیل شرایط سنی از حضور در این دوره بازمانده و برای دوره بعد که شرایط سنی حضور در رده جوانان را دارد نام نویسی شدند.

نوید زرد، سینا زرد، آریا رهنما، آرمین علیزاده، آکام قیطران، ربین خالدی و اشکان سلیمانی با درخشش در بخش های مختلف و شرایط سنی مناسب مورد قبول مربیان آکادمی قرار گرفتند و جهت حضور در تمرینات بعدی این باشگاه نام نویسی گردیدند.

شایان ذکر است، اعزام تیم فوتبال معادن سلیمی مهاباد با همکاری موسسه قرض الحسنه سپهر ایرانیان و هیئت فوتبال شهرستان انجام پذیرفت.

 

تیم معادن سلیمی مهاباد در تست آکادمی کیا

گزارش: سامان امیری


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی