رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 شهریور 1402 - 00:29
  • کد خبر : ۱۶۴۴۰
  • چاپ خبر : نکونام: قبل از خطای هند پنالتی، بازیکن ما را هل دادند/سپاهانی ها مجبور به وقت کشتن شدند

نکونام: قبل از خطای هند پنالتی، بازیکن ما را هل دادند/سپاهانی ها مجبور به وقت کشتن شدند

به گزارش یاریزان؛ جواد نکونام سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی مقابل سپاهان اصفهان در هفته سوم لیگ برتر صحبت کرد که مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است: اتفاقی که برای یکی از عکاسان افتاد من را هم ناراحت کرد. جان همه عزیزان برای ما مهم و عزیز است ولی اتفاقی است که رخ داده و کسی مقصر نیست. با توجه به شرایط چمن بد می دانستیم سپاهان مثل بازی با تراکتور به بازی مستقیم روی می آورد اما ما بازی را کنترل کردیم. دو تیم در نیمه اول موقعیت زیادی نداشتند و ما فقط یک موقعیت داشتیم. روی یک ضربه ایستگاهی که فکر می کنم قبل از آن توپ به اوت رفته بود، سپاهان به پنالتی رسید. قبل از پنالتی هم بازیکن ما را هُل داده بودند و امیدوارم کاشناسان به حق و جوانمردانه این صحنه را کارشناسی کنند و تحت تاثیر چیزی قرار نگیرند. در نیمه دوم هم ما سوار بازی بودیم و تیمی که به تراکتور و ذوب آهن جمعا پنچ گل زده بود مقابل ما یک موقعیت هم نداشت. ما می توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم اما این کار را انجام ندادیم. در مورد داوری اتفاقی افتاد که خنده‌دار بود. داوران در این بازی حساس هدست نداشتند! این دیگر آخرش بود. در ورزشگاه آزادی که ما میزبان محسوب می شویم توپ‌جمع‌کن‌ها با ما نیستند، ولی برای این بازی آن ها توپ نمی‌دادند یا توپ را کم کرده بودند! خداراشکر می‌کنم سپاهان را مجبور به این کارها کردیم. در دو بازی گذشته دو پنالتی ما را نگرفتند اما هیچ صحبت و اعتراضی نکردیم. امروز توپ به دست بازیکن سپاهان خورد، ولی پنالتی گرفته نشد! ما هم مثل سپاهان و دیگر باشگاه‌ها هوادار داریم و انتظار داریم عدالت رعایت شود. فصل قبل در حق استقلالی که مربی‌اش من نبودم اجحاف شد و امسال هم دو سه اتفاق داوری افتاد که امیدوارم من اشتباه کرده باشم. صحبت‌های کارشناسی را قبول ندارم، چون خودم فوتبال بازی کردم و بالاترین سطح فوتبالی را دیدم. کارشناس که نباید اشتباه را توجیه کند. هفته گذشته با یکی از همین دوستان صحبت می‌کردم طوری توجیه می‌کردند که تعجب کردم! وقتی اشتباهی صورت می‌گیرد برای تکرار نشدن باید گفته شود. کوپال ناظمی در بازی امروز در یکی دو صحنه نتوانست تصمیمات درستی بگیرد. بازی تمام شد اما می‌توانستیم حداقل مساوی را بگیریم. درود به شرف بازیکنان استقلال که با تمام وجود می‌جنگند. با اینکه از سال گذشته طلب دارند و امسال هزار تومان هم نگرفتند مقابل سپاهان که بهترین تیم‌ چند سال اخیر فوتبال ایران را دارد، به شکلی بازی کردند که آن ها وقت تلف کنند؛ زیر توپ بزنند یا دفاع کنند یا اتفاقاتی بیفتد که خارج از چارچوب فوتبال است. شاید ما هم باید یاد بگیریم که در خیلی از مسابقات با این شرایط روبه‌رو شویم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. اتفاقات بازی امروز بزرگی بازیکنان ما را نشان داد که مجبور کردند سپاهانی‌ها وقت تلف کنند یا توپ جمع‌کن توپ ندهد.

جواد نکونام در کنفراس خبری پس از دیدار با سپاهان: قبل از خطای هند پنالتی، بازیکن ما را هل دادند؛ طوری بازی کردیم که سپاهانی ها مجبور به وقت کشی و توپ ندادن توپ جمع کن ها شدند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

جواد نکونام در کنفراس خبری پس از دیدار با سپاهان: قبل از خطای هند پنالتی، بازیکن ما را هل دادند؛ طوری بازی کردیم که سپاهانی ها مجبور به وقت کشی و توپ ندادن توپ جمع کن ها شدند.

به گزارش یاریزان؛ جواد نکونام سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی مقابل سپاهان اصفهان در هفته سوم لیگ برتر صحبت کرد که مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است:

 

------------------------------------

اتفاقی که برای یکی از عکاسان افتاد من را هم ناراحت کرد. جان همه عزیزان برای ما مهم و عزیز است ولی اتفاقی است که رخ داده و کسی مقصر نیست.

با توجه به شرایط چمن بد می دانستیم سپاهان مثل بازی با تراکتور به بازی مستقیم روی می آورد اما ما بازی را کنترل کردیم. دو تیم در نیمه اول موقعیت زیادی نداشتند و ما فقط یک موقعیت داشتیم. روی یک ضربه ایستگاهی که فکر می کنم قبل از آن توپ به اوت رفته بود، سپاهان به پنالتی رسید. قبل از پنالتی هم بازیکن ما را هُل داده بودند و امیدوارم کاشناسان به حق و جوانمردانه این صحنه را کارشناسی کنند و تحت تاثیر چیزی قرار نگیرند.

در نیمه دوم هم ما سوار بازی بودیم و تیمی که به تراکتور و ذوب آهن جمعا پنچ گل زده بود مقابل ما یک موقعیت هم نداشت. ما می توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم اما این کار را انجام ندادیم.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در مورد داوری اتفاقی افتاد که خنده‌دار بود. داوران در این بازی حساس هدست نداشتند! این دیگر آخرش بود.

در ورزشگاه آزادی که ما میزبان محسوب می شویم توپ‌جمع‌کن‌ها با ما نیستند، ولی برای این بازی آن ها توپ نمی‌دادند یا توپ را کم کرده بودند! خداراشکر می‌کنم سپاهان را مجبور به این کارها کردیم.
در دو بازی گذشته دو پنالتی ما را نگرفتند اما هیچ صحبت و اعتراضی نکردیم. امروز توپ به دست بازیکن سپاهان خورد، ولی پنالتی گرفته نشد! ما هم مثل سپاهان و دیگر باشگاه‌ها هوادار داریم و انتظار داریم عدالت رعایت شود.

فصل قبل در حق استقلالی که مربی‌اش من نبودم اجحاف شد و امسال هم دو سه اتفاق داوری افتاد که امیدوارم من اشتباه کرده باشم. صحبت‌های کارشناسی را قبول ندارم، چون خودم فوتبال بازی کردم و بالاترین سطح فوتبالی را دیدم. کارشناس که نباید اشتباه را توجیه کند.

هفته گذشته با یکی از همین دوستان صحبت می‌کردم طوری توجیه می‌کردند که تعجب کردم! وقتی اشتباهی صورت می‌گیرد برای تکرار نشدن باید گفته شود. کوپال ناظمی در بازی امروز در یکی دو صحنه نتوانست تصمیمات درستی بگیرد. بازی تمام شد اما می‌توانستیم حداقل مساوی را بگیریم.

درود به شرف بازیکنان استقلال که با تمام وجود می‌جنگند. با اینکه از سال گذشته طلب دارند و امسال هزار تومان هم نگرفتند مقابل سپاهان که بهترین تیم‌ چند سال اخیر فوتبال ایران را دارد، به شکلی بازی کردند که آن ها وقت تلف کنند؛ زیر توپ بزنند یا دفاع کنند یا اتفاقاتی بیفتد که خارج از چارچوب فوتبال است. شاید ما هم باید یاد بگیریم که در خیلی از مسابقات با این شرایط روبه‌رو شویم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. اتفاقات بازی امروز بزرگی بازیکنان ما را نشان داد که مجبور کردند سپاهانی‌ها وقت تلف کنند یا توپ جمع‌کن توپ ندهد.

من درباره شکست مقابل تیم های بزرگ در سال های قبل صحبت نمی کنم. من در مورد یک بازی صحبت می‌کنم. من مربی این فصل استقلال هستم و امسال مطمئن باشید این اتفاق نمی‌افتد. کاری ندارم سال گذشته چه اتفاقاتی افتاده است.

سپاهان امروز قوی‌تر از سال گذشته بود اما مجبورش کردیم وقت تلف کنند و به قول فوتبالی‌ها زیر توپ بزنند. طبیعی است آنها همه چیز دارند و ما نداریم، حتی هوادار!

در ورزشگاه آزادی به دلیل نبود هوادار ما میهمان هستیم و اینجا هم میهمان هستیم! ما چه چیزی داریم؟ پول داریم که نداریم؛ بازیکن اندازه سپاهان داریم که نداریم؛ بحث فنی‌مان این است که امروز روی یک اشتباه باختیم و شایستگی‌مان را نشان دادیم.

درباره صحنه پنالتی بگویم که اشتباه فوتبالی بود پیش آمد. سلیمی در نیمه دوم فوق‌العاده بازی کرد و زحمت خودش را کشید. همان طور که گفتم به نظرم قبل از پنالتی بازیکن حریف هُل داد و اگر این اتفاق نیفتاده باشد، اشتباه فوتبالی است.

در مورد داوری کامل صحبت کردم. نمی‌شود حرف زد، ولی حرف هم نزنیم که نمی‌شود. ما هوادار داریم و آنها توقع دارند مربی از تیم دفاع کند. به نظرم باید داور جسورتری برای بازی انتخاب می‌کردند. وقتی ناظمی به سمت نیمکت‌ها، داور چهارم یا ذخیره ها می‌رفت رنگ و رویش زرد و خسته بود. شاید ارتفاع اصفهان باعث این اتفاق شده بود.

اگر چیزی در فوتبال به نفع‌مان نباشد و صحبت نکنم دیگر این فوتبال ارزش دیگری ندارد. در مورد وقت تلف کردن نیازمند هم گفتم که بازیکنانم سپاهان را مجبور به این کار کردند.

در ورزشگاه آزادی هوادار نداریم و چیزی در اختیار ما نیست و حتی نمی‌توانیم رختکن را کنترل کنیم. اینجا توپ‌ها کم شد و توپ‌جمع‌کن‌ها توپ را دیر به بازیکنان می‌دادند!


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی