رفتن به بالا
  • جمعه - ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  • کد خبر : ۳۸۸۸
  • چاپ خبر : نرفتن بازنشسته ها از فدراسیون فوتبال مشکل اصلی تعیین سرمربی جدید تیم ملی

نرفتن بازنشسته ها از فدراسیون فوتبال مشکل اصلی تعیین سرمربی جدید تیم ملی

محدودیت‌های باورنکردنی فدراسیون فوتبال که نه فنی است و نه مالی، اجازه جذب لورن بلان سرمربی سابق پاریسن ژرمن را نمی‌دهد.

محدودیت‌های باورنکردنی فدراسیون فوتبال که نه فنی است و نه مالی، اجازه جذب سرمربی سابق پاریسن ژرمن را نمی‌دهد. به گزارش یاریزان؛ لورن بلان، سرمربی سابق بوردو و پاریسن ژرمن تنها گزینه جدی و خارجی تیم ملی فوتبال ایران است که مسئولان فدراسیون فوتبال برای جذب او مذاکراتی کرده اند. سرمربی سابق تیم ملی فرانسه حتی […]

محدودیت‌های باورنکردنی فدراسیون فوتبال که نه فنی است و نه مالی، اجازه جذب سرمربی سابق پاریسن ژرمن را نمی‌دهد.

به گزارش یاریزان؛ لورن بلان، سرمربی سابق بوردو و پاریسن ژرمن تنها گزینه جدی و خارجی تیم ملی فوتبال ایران است که مسئولان فدراسیون فوتبال برای جذب او مذاکراتی کرده اند. سرمربی سابق تیم ملی فرانسه حتی اگر خودش هم بخواهد جایی در تیم ملی ایران نخواهد داشت. فدراسیون فوتبال مذاکرات با مدافع سابق منچستریونایتد را به وزارت ورزش هم اطلاع داده اما مانع بزرگی مقابل پای مهدی تاج قرار دارد تا بلان را به ایران بیاورد.

به دلیل اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مدیران بازنشسته ای که در فدراسیون فوتبال هنوز هم حضور دارند، مانع ادامه فعالیت های فدراسیون شده اند.

در حقیقت و براساس قانون منع به کارگیری بازنشستگان، پس از جام ملت های آسیا، تشکیلات ورزش کشور دیگر توانایی پرداخت هزینه های فدراسیون فوتبال را ندارد که دلیل اصلی آن حضور مدیران بازنشسته در فدراسیون است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه