رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 مرداد 1401 - 14:50
  • کد خبر : ۱۲۸۹۱
  • چاپ خبر : مدال طلا و نقره رقابت‌های جهانی سپک تاکرا بر گردن ملی پوشان ایران
در دو بخش سه و چهار نفره؛

مدال طلا و نقره رقابت‌های جهانی سپک تاکرا بر گردن ملی پوشان ایران

به گزاش یاریزان؛ ششمین و آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی سپک‌تاکرای‌ مردان ایران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان ٢٠٢٢ تایلند از شانزدهم تیرماه استارت می خورد. این اردو با حضور 15 بازیکن از 7 استان کشور به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد. رقابت های جهانی سپک تاکرا از 2 مردادماه به میزبانی تایلند آغاز خواهد شد. لیست اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی سپک تاکرا ایران به شرح زیر اعلام شده است: مجید غفاری و محمد غفاری از مرکزی مهرداد جعفری، رسول تندر، سینا رضایی، محمد صفایی مجد، مهدی قبادی، مهران خداداده‌ و پدرام خداداده از کرمانشاه امیر خانی از گیلان علی ایثار از سیستان و بلوچستان بنیامین کلته و یاسر پردل از گلستان عارف قره‌باغی از زنجان افشین احمدوند از همدان کادر فنی: رضا رستمی/ سرمربی پیام شیرعلی / مربی علی فولادی‌راد / مدیرفنی میلاد غلامی / فیزیوتراپ سجاد خانکی / بدنساز آرش قاسم نژاد / سرپرست

ملی پوشان ایران در دو بخش چهار نفره و سه نفره بترتیب مدال طلا و نقره رقابت‌های جهانی سپک تاکرا را کسب کردند.

ملی پوشان ایران در دو بخش چهار نفره و سه نفره بترتیب مدال طلا و نقره رقابت های جهانی سپک تاکرا را کسب کردند.

به گزارش یاریزان؛ رقابت‌های جهانی سپک تاکرا با حضور ۲۳ کشور و بیش از ۵۰۰ ورزشکار به میزبانی بانکوک تایلند و با حضور محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی در حال پیگیری است.

تیم سپک تاکرای ایران در بخش رگو ( ۳ نفره ) و کواد ( ۴ نفره ) مردان در دیویژن A فینالیست رقابت‌های جهانی شد که یک مدال طلا و یک نقره برای کشورمان به‌دست آمد.

در فینال بخش رگو تیم ایران با نتیجه ۲ بر یک مقابل هند شکست خورد و به مدال نقره دست یافت. اما در بخش کواد، تیم ایران با حساب ۲ بر صفر کامبوج را شکست داد و سزاوارانه بر بلندای قهرمانی تکیه زد.

شایان ذکر است؛ مهرداد جعفری، رسول تندر، سینا رضایی، محمد صفایی‌مجد، مهدی قبادی،‌ و پدرام خداداده بعنوان بازیکن به همراه رضا رستمی در قامت سرمربی از استان کرمانشاه در این رقابت ها حضور داشتند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه