رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
  • کد خبر : ۹۱۰۶
  • چاپ خبر : قهرمانی نوروزیان در هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی آقایان ایران
در ماده تفنگ بادی؛

قهرمانی نوروزیان در هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی آقایان ایران

پس از برگزاری فینال رشته تفنگ بادی رقابتهای آزاد بین المللی مصر، نجمه خدمتی و پوریا نوروزیان دو تیرانداز ارزنده کشورمان در جایگاه اول ایستادند.

پوریان نوروزیان از تیم هیات ایلام با کسب بالاترین امتیاز مقام قهرمانی هفته اول و دوم لیگ برتر تیراندازی در ماده تفنگ بادی آقایان را کسب کرد.

پوریان نوروزیان از تیم هیات ایلام با کسب بالاترین امتیاز مقام قهرمانی هفته اول و دوم لیگ برتر تیراندازی در ماده تفنگ بادی آقایان را کسب کرد.

به گزارش یاریزان؛ هفته اول و دوم لیگ برتر تفنگ بادی آقایان امروز ۱۹ دی ماه با حضور ۶ تیم به میزبانی تیم های نزاجا و شهدای ارتش در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری بین خطوط برگزار شد.

در بخش تیمی هفته اول، تیم های نزاجا، مقاومت و هیات ایلام با غلبه بر تیم های شهدای ارتش، شهید لطفی هوافضا و فولاد مبارکه سپاهان به پیروزی رسیدند.
همچنین در بخش تیمی هفته دوم نیز، تیم های مقاومت، هیات ایلام، فولاد مبارکه سپاهان در برابر تیم های نزاجا، شهید لطفی هوافضا و شهدای ارتش به پیروز دست یافتند.

با برگزاری فینال این رقابتها، پوریا نورزویان از تیم هیات ایلام به مقام قهرمانی دست یافت و حسین باقری از تیم نزاجا و امیرمحمد نکونام از تیم فولاد مبارکه سپاهان به ترتیب در جایکاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور سید جعفر حسینی رییس سازمان لیگ، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و دیگر مسئولان و سرپرستان باشگاه ها برگزار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه