رفتن به بالا
  • شنبه - 4 بهمن 1399 - 11:37
  • کد خبر : ۹۲۴۳
  • چاپ خبر : شش تیم صعودشان را به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال قطعی کردند
در پایان هفته بیست و سوم؛

شش تیم صعودشان را به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال قطعی کردند

هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان با پیروزی تیم‌های مدعی برابر حریفان و قهرمانی نیم فصل فولاد سیرجان پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ هفته پانزدهم و پایانی دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (دوشنبه) به صورت متمرکز و با شش دیدار در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری شد.

در پایان هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال مردان ایران جواز حضور شش تیم در مرحله پلی‌آف این رقابت ها قطعی شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

در پایان هفته بیست و سوم، جواز حضور شش تیم در مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال مردان ایران قطعی شد.

به گزارش یاریزان؛ هفته بیست‌وسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، با انجام شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری ‌شد.

 

------------------------------------

تیم‌های فولاد سپاهان اصفهان، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، پیکان تهران، فولاد سیرجان و خاتم اردکان در این هفته برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، شهرداری ارومیه و لبنیات هراز آمل در پایان هفته بیست‌ودوم صعودشان به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال قطعی شد و در پایان هفته بیست‌وسوم نیز صعود فولاد سیرجان، شهداب یزد و سایپا تهران به مرحله پلی‌آف قطعی شد.

با توجه به اینکه تیم آذرباتری با پذیرش شکست برابر پیکان تهران دیگر امیدی به صعود ندارد، در ادامه مسابقات مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان سال ۹۹ هفت تیم برای کسب دو سهمیه باقی مانده تلاش خواهند کرد. تیم‌های راه‌یاب ملل کردستان، خاتم اردکان و شهرداری قزوین که به ترتیب دو، چهار و پنج برد در پرونده خود ثبت کردند، از شانس کمتری نسبت به تیم‌های دیگر برای صعود برخودار هستند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در پنجمین مسابقه این هفته و در خانه والیبال، تیم‌های خاتم اردکان و راه‌یاب ملل کردستان به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده اردکان سه بر صفر راه‌یاب را شکست داد و پنجمین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت.

نماینده کردستان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۸ مغلوب اردکان یزد شدند تا نوزدهمین شکست خود را تجربه کنند. راه‌یاب به رغم پذیرش این شکست هنوز امید بسیار ناچیزی برای صعود به مرحله پلی آف دارد.

در این بازی که در مدت زمان یک ساعت و ۵۱ دقیقه برگزار شد، احمد سرمست، داود نافعی، خلیل یگانه‌مجد و بهروز جعفری به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری، قضاوت و نظارت بازی را برعهده داشتند.

محمدرضا آصفی بازیکن تیم راه‌یاب ملل کردستان در ست چهارم این مسابقه از داور اول کارت زرد دریافت کرد.

سعید آقاجانی بازیکن تیم خاتم اردکان با ۱۵ پوئن، امتیازآورترین بازیکن مسابقه دو تیم خاتم و راه‌یاب بود و محمدآصفی نیز در تیم کردستان با ۱۲ امتیاز، بهترین بازیکن شد.

در آخرین مسابقه هفته بیست وسوم لیگ برتر مردان نیز تیم فولاد سیرجان در سالن فدراسیون موفق به شکست سه بر صفر شهرداری ورامین شد تا با ۱۵ برد و ۴۵ امتیاز در رتبه چهارم قرار گیرد.

شهرداری ورامین با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۰ دهمین ناکامی فصل خود را تجربه کردند و در رتبه هفتم باقی ماندند.

صابر کاظمی بازیکن تیم فولاد سیرجان با کسب ۱۷ پوئن، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه شد و در تیم شهرداری ورامین نیز محمد فلاح با ۱۳ امتیاز، بهترین عملکرد را داشت.

رقابت دو تیم در مدت زمان یک ساعت و ۴۷ دقیقه انجام شد و وحید پورکاشیان و محمد شاهمیری به عنوان داوران اول و دوم قضاوت بازی را برعهده داشتند. محمد ابراهیم‌زاده و مسعود یزدان‌پناه هم تیم نظارت فنی و داوری مسابقه را تشکیل دادند.

علیرضا بهبودی بازیکن شماره ۱۳ فولاد سیرجان در ست دوم این مسابقه با کارت زرد داور اول مسابقه روبرو شد.

تیم‌های لبنیات هراز آمل و شهرداری قزوین در هفته بیست و سوم لیگ برتر مردان استراحت داشتند و نتایج کامل شش دیدار این هفته به قرار زیر است:

فولاد مبارکه سپاهان ۳ – شهداب یزد یک (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۱، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۶)

شهرداری گنبد صفر – سایپا تهران ۳ (۱۴ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)

هورسان رامسر یک – شهرداری ارومیه ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۷ بر ۲۵)

آذرباتری ارومیه صفر – پیکان تهران ۳ (۲۷ بر ۲۹، ۱۵ بر ۲۵ و ۲۳ بر ۲۵)

خاتم اردکان ۳ – راه‌یاب ملل کردستان صفر (۲۵ بر ۲۳، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۸)

شهرداری ورامین صفر – فولاد سیرجان ۳ (۲۲ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)

هفته بیست و چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، روز یکشنبه پنجم بهمن‌ماه با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری خواهد شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی