رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
  • کد خبر : ۸۲۷۷
  • چاپ خبر : ستاره های فوتبال که احتمالاً در ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شوند؛ سن یک عدد نیست!
بررسی واقعیتی تلخ؛

ستاره های فوتبال که احتمالاً در ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شوند؛ سن یک عدد نیست!

به نظر می‌رسد ۲۰۲۱ آخرین فرصت برای برخی ستاره ‌های خاطره‌ساز اما پا به سن گذاشته مستطیل سبز باشد. می‌گویند سن یک عدد است و آمادگی بدنی برای درخشش در زمین ملاک می‌باشد اما باید پذیرفت بالاخره برای هر بازیکنی روز خداحافظی از دنیای حرفه‌ای فرا می‌رسد. امسال هم بودند بازیکنانی که یک فصل دیگر قراردادشان را با تیم‌های خود تمدید کردند و موفق هم ظاهر شدند اما به نظر می‌رسد ۲۰۲۱ آخرین فرصت فوتبالی آنها باشد.

به نظر می‌رسد ۲۰۲۱ آخرین فرصت برای برخی ستاره ‌های خاطره‌ساز اما پا به سن گذاشته مستطیل سبز باشد.

به نظر می‌رسد ۲۰۲۱ آخرین فرصت برای برخی ستاره ‌های خاطره‌ساز اما پا به سن گذاشته مستطیل سبز باشد.

می‌گویند سن یک عدد است و آمادگی بدنی برای درخشش در زمین ملاک می‌باشد اما باید پذیرفت بالاخره برای هر بازیکنی روز خداحافظی از دنیای حرفه‌ای فرا می‌رسد. امسال هم بودند بازیکنانی که یک فصل دیگر قراردادشان را با تیم‌های خود تمدید کردند و موفق هم ظاهر شدند اما به نظر می‌رسد ۲۰۲۱ آخرین فرصت فوتبالی آنها باشد.

زلاتان ایبراهیموویچ
با ۳۹ سال سن همچنان می‌درخشد و آقای گل فعلی سری A است. این آقای گلی بعد از شکست دادن کرونا حاصل شد تا نشان داده شود ویروس کووید ۱۹ هم جلودارش نیست. او و شوچنکو تنها بازیکنان تاریخ میلان هستند که در ابتدای فصل موفق شدند ۶ گل ثبت کنند. زلاتان با توجه به اینکه بازی در آمریکا را هم تجربه کرده به نظر می‌رسد با ورود به ۴۰ سالگی خودش پایان فوتبالش را اعلام کند و به ۲۰۲۲ نکشاند.

جانلوئیجی بوفون
شاید خودش هم باور نمی‌کرد با انریکو کیه‌زا و پسرش فدریکو هم‌بازی شود. تجربه حضور در پاری‌سن‌ژرمن و دوری از یوونتوس هم برای خودش و هم هواداران سخت بود. او اگرچه نیمکت‌نشین شچسنی است اما همین حضور نصفه و نیمه هم هر سال به عمر فوتبالی او اضافه می‌کند. کسی نمی‌داند شایعات مربوط به بازی کردن بوفون تا ۵۰ سالگی چقدر جدی است اما تا همین ۴۲ سال هم او کاری خارق‌العاده انجام داده است.

وین رونی
ستاره سابق منچستریونایتد ۳۵ ساله است و با این تیم ۵ قهرمانی در لیگ برتر و فتح لیگ قهرمانان را در کارنامه داشته است. او اکنون مربی و بازیکن دربی‌کانتی است و در تیمش هم خوب ایفای نقش می‌کند اما وین دیر یا زود باید در نقش مربی تمام وقت ظاهر شود و باید با دنیای فوتبال خداحافظی کند. دربی‌کانتی هم چالش جذابی برای وین در امر بازیگری نیست که بخواهد برایش بلندمدت وقت بگذارد.

فرانک ریبری
فرانک ۳۷ ساله مثل زوج موفقش آرین روبن با ترک بایرن باشگاه دیگری را برگزید. روبن به باشگاه اولش خرونینخن رفت ولی ریبری به فیورنتینا رفت تا چالش سری A را تجربه کند. اگرچه او در لباس وایولا می‌درخشد اما تیم متوسط فیورنتینا نمی‌تواند فرانک را برای بازی در سال‌های آتی متقاعد کند. بنابراین خداحافظی صورت زخمی دور از ذهن نیست.

لوکاس پیژچک
۳۵۰ بازی کرده و با دورتموند دو بار فاتح بوندس‌لیگا شده و فینال لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده است. او اولین بازیکن تاریخ دورتموند است که به رکورد ۵۰ بازی در لیگ قهرمانان اروپا می‌رسد. دفاع راست لهستانی اکنون ۳۵ ساله است و باید به فکر خداحافظی باشد. او سال گذشته قبل از اینکه قراردادش را برای ۲۰۲۱ تمدید کند گفت سال آخر فوتبالش است. حال باید دید به این وعده خود عمل خواهد کرد یا خیر.

یاریزان به نقل از خبر ورزشی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه