رفتن به بالا
  • سه شنبه - 21 تیر 1401 - 14:31
  • کد خبر : ۱۲۶۷۳
  • چاپ خبر : ذوالفقارنسب: در فوتبال ایران تعاملات مبهم است/ نقش اصلی را افراد پشت‌پرده بازی می‌کنند

ذوالفقارنسب: در فوتبال ایران تعاملات مبهم است/ نقش اصلی را افراد پشت‌پرده بازی می‌کنند

به گزارش یاریزان؛ دکتر بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال گفت: تیم امید ما در بازی با ازبکستان تیمی ناهمگون نشان داد از نظر کار گروهی خوب نبودیم.

  بیژن ذوالفقارنسب: تعاملات فوتبال در ایران مبهم، رقم قراردادها بی‌پایه و اساس، رفتارها بدون نظارت و مسیر برای تخلف باز است. به گزارش یاریزان؛ کارشناس فوتبال ایران روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا، افزود: این روزها یکی از مباحث داغ روز فوتبال ایران به بحث قراردادها و نحوه پرداختی در لیگ باز می‌گردد […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

بیژن ذوالفقارنسب: تعاملات فوتبال در ایران مبهم، رقم قراردادها بی‌پایه و اساس، رفتارها بدون نظارت و مسیر برای تخلف باز است.

به گزارش یاریزان؛ کارشناس فوتبال ایران روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا، افزود: این روزها یکی از مباحث داغ روز فوتبال ایران به بحث قراردادها و نحوه پرداختی در لیگ باز می‌گردد که جای تعجب دارد چرا که اتفاقات و مسایل فوتبال ایران را در هیچ جای دیگر نمی‌توان یافت و باید پرسید چرا نهادهای نظارتی در این خصوص ورود نمی‌کنند.

 

------------------------------------

وی ادامه داد: به عنوان فردی که سال‌ها در ورزش و فوتبال ایران حضور دارد می‌گویم هیچ معیار مشخصی برای این افزایش دستمزها و نحوه پرداختی وجود ندارد و رفتار و تعامل بازیکن با باشگاه، مسئولان تیم و عوامل پشت‌پرده مبهم و نامشخص است.

این کارشناس فوتبال ایران یادآور شد: متاسفانه آنچه فوتبال ایران را دستخوش اتفاقات ناخوشایند می‌کند به دست‌های پشت پرده و عواملی باز می‌گردد که از چشم‌ها پنهان بوده اما تاثیرگذارند و نقش اصلی را همین افراد بر عهده دارند. هیچ تعامل شفاف و درستی در این میان دیده نمی‌شود و استدلال درستی را نمی‌توان در این میان دید و تا زمانی که نظارت و برخوردجدی هم وجود نداشته باشد، این مسیر انتهایی ندارد.

ذوالفقار نسب تاکید کرد: به عنوان مثال بازیکنی که در کشور خودش ۲۰۰ هزار دلار دستمزد دارد به فوتبال ایران آمده و رقمی بالغ بر ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلار برایش در نظر می‌گیرند، البته در انتها او همان یا شاید کمی بیشتر را هم بگیرد اما مابقی این اعداد و ارقام گم می‌شود و باید بررسی شود باقی مانده آن کجا می‌رود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

وی تصریح کرد: شاید این اتفاقات روزی شبیه افسانه بود اما امروز به یک واقعیت تلخ تبدیل شده که باید جلوی آن را گرفت. راهکار آن مشخص است، باید با مدیریت و نظارت دقیق جلوی آن را گرفت. با هیچ فردی هم نباید مماشات شود چرا که اگر قرار است ورود کنیم باید جدی و قاطعانه باشد. یکی از این ارکان می‌تواند سازمان بازرسی کل کشور باشد چراکه امکان ورود و بررسی این مسایل را دارد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی