رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  • کد خبر : ۲۸۸۱
  • چاپ خبر : حمید امامی: تیم برای بقا بسته شده بود / مسئولین استان اعتقادی به بومی ها نداشتند!
گفتگو با سرمربی اتحاد کامیاران؛

حمید امامی: تیم برای بقا بسته شده بود / مسئولین استان اعتقادی به بومی ها نداشتند!

حمید امامی سرمربی اتحاد کامیاران پس از صعود به لیگ دسته دوم: از ابتدای فصل قصد تیم داری نداشتیم، با جذب بازیکنان بومی و غیر بومی به دنبال جذب یک اسپانسر بودیم که متأسفانه شخصی حامی ما نشد و پشتوانه ما مردم بودند.   به گزارش یاریزان؛ حمید امامی سرمربی اتحاد کامیاران پس از صعود […]

حمید امامی سرمربی اتحاد کامیاران پس از صعود به لیگ دسته دوم: از ابتدای فصل قصد تیم داری نداشتیم، با جذب بازیکنان بومی و غیر بومی به دنبال جذب یک اسپانسر بودیم که متأسفانه شخصی حامی ما نشد و پشتوانه ما مردم بودند.

 

به گزارش یاریزان؛ حمید امامی سرمربی اتحاد کامیاران پس از صعود به لیگ دسته دوم اذعان داشت:

 

از ابتدای فصل قصد تیم داری نداشتیم، اما به کمک عده ای از جمله نماینده مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان با جذب ده بازیکن بومی ( بزرگسال ) ، ده بازیکن بومی (جوانان) و نه بازیکن غیر بومی تیمی را آماده حضور در لیگ دسته سه کردیم ، به دنبال جذب یک اسپانسر بودیم که متأسفانه شخصی حامی ما نشد و پشتوانه ما مردم بودند.

 

تیم فوتبال اتحاد کامیاران از ابتدای فصل برای حفظ سهمیه در لیگ بسته شده بود ، اما با کسب نتایج مطلوب در هفته های ابتدایی ، به صعود امیدوار شدیم.

 

سطح کیفی لیگ سه نسبتا خوب بود و اکثر تیم ها عملکرد خوبی داشتند ، دالاهو کرمانشاه ، آریا مینو خرم دره ، کیان تهران و اسپیدار تهران را میتوان به عنوان تیم های خوب لیگ سه نام برد.

 

به علت عدم حضور ناظر داوری ، داوری مناسبی را در لیگ سه شاهد نبودیم ، که در این خصوص انتقادات خودمان را نیز مطرح کردیم.

 

در مقاطعی، مسئولین استان تصور میکردند که حضور بازیکنان و مربیان بومی در این شهر جای هیچ گونه پیشرفتی را برای فوتبال باقی نخواهد گذاشت، اما به مرور با موفقیت افراد بومی به اشتباه خود پی بردند و برای حضور موفق در فصل آینده لیگ دو، به دنبال جذب اسپانسر هستند.

 

از بازیکنان و کادرفنی که در سخت ترین شرایط برای تیم زحمت کشیدند تشکر میکنم ، از هواداران تیم نیز که با تمام وجود و بدور از ایجاد حواشی ما را حمایت کردند تشکر ویژه ای دارم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه