رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
  • کد خبر : ۶۶۴۲
  • چاپ خبر : جولایی : ۱۲ پروژه ورزشی آماده افتتاح است/ از اماکن ورزشی دولتی اجاره ای دریافت نمیشود

جولایی : ۱۲ پروژه ورزشی آماده افتتاح است/ از اماکن ورزشی دولتی اجاره ای دریافت نمیشود

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: 200 میلیون تومان اعتبار به منظور خرید تجهیزات ورزشی و یک پیست کوب به هیات اسکی استان کردستان داده می شود.

جولایی : با دستور وزیر ورزش و جوانان ۳۰۰ مکان ورزشی دولتی و ۷۰۰ مکان ورزشی دولتی و خصوصی تعطیل هستند و اداره کل پیگیر جبران خسارات ناشی از تعطیلات اخیر است.

حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: با دستور وزیر ورزش و جوانان جهت پیشگیری از شیوع کرونا ۳۰۰ مکان ورزشی دولتی و ۷۰۰ مکان ورزشی دولتی و خصوصی تعطیل هستند و اداره کل پیگیر جبران خسارات ناشی از تعطیلات اخیر است.

به گزارش یاریزان؛ حامد جولایی با اشاره به افتتاح ۱۲ پروژه ورزشی پس از شکست کرونا گفت: افتتاح سالن ۶ هزار نفری سنندج با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاون اول رییس جمهور, سالن هزار و ۲۰۰ نفری شهرستان بانه, سالن های چند منظوره و زمین چمن های مصنوعی و طبیعی در سطح استان کردستان از برنامه های توسعه ای و اجرایی اداره کل ورزش و جوانان استان در سال ۹۹ به شمار می آید.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا, از اسفندماه سال ۹۸ طبق دستور وزیر ورزش و جوانان جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا ۳۰۰ مکان ورزشی دولتی و ۷۰۰ مکان ورزشی خصوصی و دولتی خارج از پوشش وزارت ورزش و جوانان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تعطیل هستند.

جولایی در خصوص جبران خسارات ناشی از تعطیلات اخیر بیان کرد: اخیرا مکاتباتی با مسئولان استانی انجام شده که به مکان های ورزشی بخش های خصوصی تسهیلات کم بهره جهت جبران خسارات تعلق گیرد و همچنین طبق دستور وزیر ورزش و جوانان از اماکن دولتی در اختیار بخش خصوصی نیز اجاره ای گرفته نشود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان تصریح کرد: در حال حاضر ۶ مکان ورزشی دولتی استان را در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار داده ایم و با کمک سازمان های مردم نهاد جوان استان موفق به پخش ۳۰۰۰ پک بهداشتی در بین خانواده های کم بضاعت و روزانه ۶۰۰۰ ماسک در سطح استان شده ایم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه