رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 شهریور 1401 - 21:15
  • کد خبر : ۱۳۵۴۲
  • مشاهده :  60 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه بازی‌های بعثت کرمانشاه در لیگ دست دوم فوتبال ایران مشخص شد

برنامه بازی‌های بعثت کرمانشاه در لیگ دست دوم فوتبال ایران مشخص شد

به گزارش یاریزان؛ در گروه دوم از مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران تقابل دو تیم کانیاو اشنویه و بعثت کرمانشاه در هفته ششم این رقابت ها روز سه‌شنبه در استادیوم آزادی مهاباد برگزار شد. از ابتدای این دیدار هر دوتیم برای کسب سه امتیاز وارد میدان شده بودند و بارها با خلق موقعیت بر روی دروازه یکدیگر فوتبالی جذاب و تماشایی را به نمایش گذاشتند. اما کانیاو اشنویه با استفاده حداکثری از موقعیت ها توانست در دقیقه 35 اولین گل این دیدار را بثمر برساند. گل دوم این تیم هم در دقیقه 72 بثمر رسید تا بعثتی ها فشار را بروی دروازه تیم میزبان به حداکثر برسانند. تا اینکه در دقیقه 80 دروازه بان تیم کانیاو اشنویه با انجام خطا روی مهاجم حریف باعث شد تک گل تیم بعثت از روی نقطه پنالتی بثمر برسد. این صحنه که با چاشنی درگیری دو بازیکن همراه بود در نهایت باعث اخراج دروازه بان کانیاو و مهاجم بعثت شد تا بازی برای دقایقی متوقف شود. در پایان این دیدار نماینده اشنویه با نتیجه دو بر یک سه امتیاز را به حساب خود واریز کرد و تا پس از انجام پنج دیدار با کسب پنج امتیاز در رده هفتم جدول مسابقات جای بگیرد.

از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه بازی‌های تیم بعثت کرمانشاه در لیگ دست دوم منتشر شد. به گزارش یاریزان؛ در آستانه آغاز رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال ایران برنامه بازی‌های تیم های حاضر در دو گروه این این رقابت ها از سوی سازمان لیگ مشخص شد. بر طبق اطلاعیه منتشر شده، هفته اول […]

از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه بازی‌های تیم بعثت کرمانشاه در لیگ دست دوم منتشر شد.

به گزارش یاریزان؛ در آستانه آغاز رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال ایران برنامه بازی‌های تیم های حاضر در دو گروه این این رقابت ها از سوی سازمان لیگ مشخص شد.

بر طبق اطلاعیه منتشر شده، هفته اول این رقابت ها از روز یکشنبه ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد. همچنین زمان نقل و انتقالات پیش فصل مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور از روز شنبه اول مرداد آغاز و با توجه به تاخیر ۱۰ روزه در آغاز مسابقات پیش بینی می شود در اواخر مهرماه به پایان برسد. پیش تر تاریخ ۱۸ مهرماه زمان پایان نقل و انتقالات اعلام شده بود.

در گروه گروه الف این رقابت ها تیم های ماشین سازی تبریز، ویستاتوربین تهران، فولادنوین اهواز، شهید اورکی اسلامشهر، نود ارومیه، مس سونگون ورزقان، اسپاد الوند تهران،سپیدرود رشت، اترک بجنورد، ایمان‌ سبز شیراز، بعثت کرمانشاه، پاس همدان، پانیک تالش و فولاد هرمزگان حضور دارند.

همچنین در گروه ب این مسابقات تیم های شاهین شهرداری بوشهر، شهرداری بندرعباس، شهید قندی یزد، شهدای رزکان البرز، شهرداری بندرماهشهر، نیروی زمینی تهران،شهدا بابلسر، مس نوین کرمان، پیام توس خراسان، مناطق نفت خیز جنوب، شهرداری بم، شهرداری نوشهر، داماشیان رشت و آریوبام اسلامشهر باهم به رقابت خواهند پرداخت.

باتوجه به برنامه بازی‌های اعلام شده؛ تیم فوتبال بعثت کرمانشاه در اولین دیدار خود در فصل جدید، روز دوشنبه یازده مهر ماه، از ساعت ۱۶ در تهران مهمان تیم اسپاد الوند تهران خواهد بود.

 

برنامه کامل بازی‌های بعثت کرمانشاه در نیم فصل اول لیگ دست دوم فوتبال ایران ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ به شرح زیر خواهد بود:

هفته اول:
اسپاد تهران _ بعثت کرمانشاه

هفته دوم:
بعثت کرمانشاه _ مس سونگون

هفته سوم:
اترک بجنورد _ بعثت کرمانشاه

هفته چهارم:
بعثت کرمانشاه _ ویستا توربین

هفته پنجم:
فولاد نوین اهواز _ بعثت کرمانشاه

هفته ششم:
بعثت کرمانشاه _ نود ارومیه

هفته هفتم:
ایمان سبز شیراز _ بعثت کرمانشاه

هفته هشتم:
بعثت کرمانشاه _ پانیک تالش

هفته نهم:
ماشین سازی تبریز _ بعثت کرمانشاه

هفته دهم :
فولاد هرمزگان _ بعثت کرمانشاه

هفته یازدهم:
بعثت کرمانشاه _ اورکی اسلامشهر

هفته دوازدهم:
پارس همدان _ بعثت کرمانشاه

هفته سیزدهم:
بعثت کرمانشاه _ سپیدرود رشت

 

برنامه کامل مسابقات در دو هفته ابتدایی به شرح زیر است:

 

هفته اول – یکشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱
پیام توس مشهد – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
مس نوین کرمان – داماشیان گیلان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
آریو اسلامشهر – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
شهدای رزکان کرج – شهدای بابلسر – ساعت ۱۶ – ورزشگاه انقلاب کرج
شهید قندی یزد – شهرداری بم – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد
شهرداری ماهشهر – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شاهین شهرداری بوشهر – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
فولاد نوین اهواز -نود ارومیه- ساعت ۱۸ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

دوشنبه یازده مهرماه ۱۴۰۱
اترک بجنورد – پانیک تالش – ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد
ویستا توربین تهران – ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۶ – ورزشگاه غدیر تهران
سپیدرود رشت – شهید اورکی اسلامشهر – ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار جنگل رشت
اسپاد الوند تهران – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۶ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر)-ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۶ – ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
فولاد هرمزگان – پاس همدان- ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

 

هفته دوم – یکشنبه ۱۷ مهرماه ۱۴۰۱
شهرداری بم – شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
داماشیان گیلان – آریو اسلامشهر – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهرداری نوشهر – شهدای رزکان کرج – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر
نیروی زمینی تهران – شهید قندی یزد – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
مناطق نفت خیز جنوب – مس نوین کرمان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران
شهرداری بندرعباس – پیام توس مشهد – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱
شهدای بابلسر – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهید اورکی اسلامشهر – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
پانیک تالش – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه پوریای ولی تالش
پاس همدان – سپیدرود رشت – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ماشین سازی تبریز – اترک بجنورد – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نود ارومیه – فولاد هرمزگان – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه
بعثت کرمانشاه – مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر)۱۵:۳۰ – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه
ایمان سبز شیراز – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه حافظیه شیراز


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه