رفتن به بالا
  • جمعه - 10 بهمن 1399 - 22:00
  • کد خبر : ۹۳۷۸
  • چاپ خبر : بازگشت کاپیتان استقلال به شرایط ایده‌ال / وریا هر روز بهتر از دیروز
در پایان دیدار مقابل نفت؛

بازگشت کاپیتان استقلال به شرایط ایده‌ال / وریا هر روز بهتر از دیروز

نمایش قابل قبول کاپیتان استقلال یکی از معدود نکات مثبت این تیم در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان بود. به گزارش یاریزان و به نقل از فوتبالی، استقلال در حالی برای دومین هفته متوالی موفق به کسب برد نشد که وریا غفوری با گلش مانع دومین شکست متوالی تیم فکری شد. وریا که نمایشش طی هفته‌های گذشته انتقادهایی را در پی داشت، امروز نه تنها یک گل مهم برای تیمش زد بلکه طبق آمار متریکا، سه مرتبه با پاس کلیدی برای همبازیانش موقعیت ایجاد کرد و 91 درصد پاس‌هایش خوب بود تا یکی از معدود بازیکنان استقلال باشد که در مسجدسلیمان روز خوبی را پشت سر گذاشته است.

نمایش قابل قبول کاپیتان استقلال یکی از معدود نکات مثبت این تیم در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان بود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

نمایش قابل قبول کاپیتان استقلال یکی از معدود نکات مثبت این تیم و بازگشت دوباره وریا غفوری به فرم ایده آل خود در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان بود.

به گزارش یاریزان و به نقل از فوتبالی، استقلال در حالی برای دومین هفته متوالی موفق به کسب برد نشد که وریا غفوری با گلش مانع دومین شکست متوالی تیم فکری شد.

 

------------------------------------

وریا که نمایشش طی هفته‌های گذشته انتقادهایی را در پی داشت، امروز نه تنها یک گل مهم برای تیمش زد بلکه طبق آمار متریکا، سه مرتبه با پاس کلیدی برای همبازیانش موقعیت ایجاد کرد و ۹۱ درصد پاس‌هایش خوب بود تا یکی از معدود بازیکنان استقلال باشد که در مسجدسلیمان روز خوبی را پشت سر گذاشته است.

بازگشت کاپیتان استقلال به شرایط ایده‌ال، می‌تواند خبر خوبی برای محمود فکری و استقلالی‌ها باشد.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی