رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 16 مرداد 1399 - 21:15
  • کد خبر : ۷۳۲۹
  • چاپ خبر : بازگشایی استخرها در مناطق زرد استان کرمانشاه با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز است
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه:

بازگشایی استخرها در مناطق زرد استان کرمانشاه با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز است

جلال عزیزی معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: فعالیت همه سالن‌ها، باشگاه ها و تیم‌های ورزشی کرمانشاه متوقف شده است.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از صدور مجوز برای فعالیت استخرها در مناطق زرد بر اساس اطلاعیه شماره ۱۷ و رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از صدور مجوز برای فعالیت استخرها در مناطق زرد بر اساس اطلاعیه شماره ۱۷ و رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ جلال عزیزی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: ستاد مقابله با کرونا در ورزش تیرماه سالجاری با صدور اطلاعیه شماره ۱۷ خود این مجوز را صادر کرده است.

وی افزود:این اطلاعیه پس از برگزاری نشست های تخصصی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ابلاغیه معاونت بهداشت این وزارتخانه، صادر شده است و بر اساس آن برخی فعالیتهای ورزشی از جمله بازگشایی استخرها در مناطق زرد مجاز است.

عزیزی با اشاره به شرایط این بازگشایی گفت:استخرهای سرپوشیده با رعایت فاصله مجاز مطابق با دستورالعمل صادره از وزارت بهداشت و با ۵۰ درصد ظرفیت در مناطق زرد شروع به فعالیت نمایند. انجام ماساژ و استفاده از جکوزی و سونای مرطوب ممنوع است. میزان کلر آزاد باقیمانده تا حداکثر میزان قابل تحمل یعنی ۳ PPM وPH بین ۷/۲ تا ۷/۶ باشد.بدیهی است قبل از شروع فعالیت باید از مرکز بهداشت شهرستان و دفاتر خدمات سلامت استعلام مربوطه به عمل آید.

معاون توسعه ورزش اداره کل، پایان بار دیگر از جامعه ورزشی استان خواست در انجام فعالیتهای ورزشی و بخصوص استخرها، رعایت پروتکل های بهداشتی را بصورت جدی مد نظر داشته باشند .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه