رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
  • کد خبر : ۷۲۴۶
  • چاپ خبر : اولویت اصلی حوزه ورزش در حوزه عمرانی تکمیل پروژه‌های بالای ۷۰ درصد است
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی:

اولویت اصلی حوزه ورزش در حوزه عمرانی تکمیل پروژه‌های بالای ۷۰ درصد است

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط و مشکلات مالی کشور، اولویت اصلی حوزه ورزش در بحث عمرانی تکمیل پروژه‌های با پیشرفت بیش از 70 درصد است و در این راستا طبق هماهنگی‌‌های انجام شده شاهد تکمیل چند پروژه در کشور و در استان کرمانشاه خواهیم بود.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط و مشکلات مالی کشور، اولویت اصلی حوزه ورزش در بحث عمرانی تکمیل پروژه‌های با پیشرفت بیش از ۷۰ درصد است.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط و مشکلات مالی کشور، اولویت اصلی حوزه ورزش در بحث عمرانی تکمیل پروژه‌های با پیشرفت بیش از ۷۰ درصد است و در این راستا طبق هماهنگی‌‌های انجام شده شاهد تکمیل چند پروژه در کشور و در استان کرمانشاه خواهیم بود.

به گزارش یاریزان؛ علی رضایی سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در نشست خبری که در خبرگزاری فارس برگزار شد، گفت: استان کرمانشاه علاوه بر استعدادهای بسیار زیاد ورزشی، از مزیت همجواری با کشور عراق برخوردار است و با توجه به خاصیت اقلیمی منطقه، به خوبی می‌تواند پذیرای اردوهای باشگاهی و ملی کشور عراق با هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر کشورها باشد.

رضایی یادآور شد: دستیابی به این مهم نیازمند رایزنی وسیع و گسترده مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در کمسیون‌های مختلف است و با توجه به حضور بنده در فراکسیون ورزش، نماینده منطقه غرب استان در کمسیون امنیت ملی و همراهی سایر نمایندگان می‌توانیم زمینه بهره مندی بخش خصوصی و دولتی استان از این ظرفیت را فراهم کنیم.

وی به وظایف خود در مبحث ورزش مقابل کل استان اشاره کرد و گفت: درست که ما با حمایت یک منطقه وارد مجلس شورای اسلامی شده‌ایم و توجه به مشکلات موجود در حوزه انتخابیه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اما سعی می‌کنیم از حضور خود در فراکسیون ورزش مجلس برای حل مشکلات ورزش استان استفاده کنیم.

نماینده مردم هرسین،کنگاور و صحنه در مجلس شورای اسلامی در خصوص بحث نیازسنجی توسعه زیرساخت‌های ورزشی، یادآور شد: بحث نیازسنجی و توجه به استعدادهای منطقه یکی از مباحث مهم در احداث تمامی زیرساخت‌ها و به‌خصوص زیرساخت‌های ورزشی است، گاهی اوقات مشاهده می‌شود در یک منطقه بنای دولتی و یا زیرساخت ورزشی ایجاد شده، اما استعداد و شرایط استفاده از آن فراهم نیست؛ در همین راستا سعی می‌کنیم در فراکسیون ورزش مجلس احداث بناهای ورزشی را به سمت نیاز و استعدادهای موجود در هر منطقه هدایت کنیم.

وی اضافه کرد: رضایی در ادامه صحبت‌های خود با تقدیر از عملکرد خبرنگاران ورزشی، خاطرنشان کرد: شغل خبرنگاران یک شغل پراسترس و حساس است و فعالان این عرصه از توان خود جهت انعکاس مشکلات، موانع، انتظارات و انتقادات مردم و عملکرد مسؤولان گام برداشته و در راستای آگاهی بخشی به جامعه زحمت می‌کشد و با توجه به فرارسیدن روز خبرنگار باید به این عزیزان جهت زحمات تقدیر و تشکر کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه