رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
  • کد خبر : ۸۶۴۵
  • چاپ خبر : اساسنامه فدراسیون فوتبال اگر کاغذپاره هم باشد تاییدیه فیفا را دارد
رئیس هیات فوتبال ایلام:

اساسنامه فدراسیون فوتبال اگر کاغذپاره هم باشد تاییدیه فیفا را دارد

رئیس هیات فوتبال ایلام گفت: اگر اساسنامه کاغذ پاره هم باشد، فیفا آن را تایید کرده است. به گزارش یاریزان و به نقل از خبرگزاری فارس، آبختی سنجابی در خصوص برگزاری آنلاین مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه الان بیماری منحوس کرونا شیوع پیدا کرده بیشتر جلسات فیفا و AFC هم آنلاین برگزار می‌شود. کار بسیار خوب و با کلاسی بود. همه هم شرکت کرده بودند. با تمام دقت بررسی کردیم.

رئیس هیات فوتبال ایلام گفت: اگر اساسنامه کاغذ پاره هم باشد، فیفا آن را تایید کرده است.

رئیس هیات فوتبال ایلام گفت: اگر اساسنامه کاغذ پاره هم باشد، فیفا آن را تایید کرده است.

به گزارش یاریزان و به نقل از خبرگزاری فارس، آبختی سنجابی در خصوص برگزاری آنلاین مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه الان بیماری منحوس کرونا شیوع پیدا کرده بیشتر جلسات فیفا و AFC هم آنلاین برگزار می‌شود. کار بسیار خوب و با کلاسی بود. همه هم شرکت کرده بودند. با تمام دقت بررسی کردیم.

وی ادامه داد: یکی از اعضای اصلی مجمع اسامی را دیر ارسال کرده بود که قبول نکردیم چون وکیل اعضای مجمع بودیم و با دقت تمام کارها را بررسی کردیم. بعد از سال‌ها فدراسیون تاییدیه اساسنامه فیفا را گرفته اما بعضی ایراد می‌گیرند. من می‌گویم اصلا ( اساسنامه) کاغذ پاره بوده، ولی فیفا آن را تایید کرده است. آیا قبلی ها را هم فیفا تایید کرد؟

رئیس هیات فوتبال ایلام گفت:‌ همه زحمت کشیدند. مهدی محمدنبی (دبیرکل فدراسیون فوتبال) در این مدت که به فدراسیون آمده با طمئنینه و رابطه خوبی که با فیفا دارد این مساله را به سرانجام رساند. ان شاالله در آینده نزدیک تاییدیه این اساسنامه از طرف دولت، مجلس و نهادهای ذیربط هم صادر شود که شاهد برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال باشیم. فوتبال ما از این سرگردانی نجات پیدا کرده و الحمدالله بهتر می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه