رفتن به بالا
  • جمعه - 4 شهریور 1401 - 14:10
  • کد خبر : ۱۳۳۲۵
  • مشاهده :  315 بازدید
  • چاپ خبر : ارشید ناصری : با حمایت و تلاش، دراگون‌بوت ایران در قهرمانی جهان خواهد درخشید
سرمربی و ورزشکار تیم منتخب دراگون‌بوت مردان ایران؛

ارشید ناصری : با حمایت و تلاش، دراگون‌بوت ایران در قهرمانی جهان خواهد درخشید

ارشید ناصری سرمربی و ورزشکار سنندجی تیم منتخب دراگون‌بوت مردان ایران گفت: تیم دراگون‌بوت با تلاش همه ورزشکاران و حمایت بزرگواران مهیای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان جمهوری چک است. به گزارش یاریزان؛ ارشید ناصری در گفت‌وگو با روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی اظهار کرد: رقابت نزدیک در لیگ و سطح بالای آن باعث شد یک تیم قدرتمند برای مسابقات قهرمانی جهان آماده کنیم. وی ادامه داد: تیم شاماران کردستان بعد از مسابقات قهرمانی کشور، تمرینات خود را به صورت منسجم با ورزشکاران یکدست و همدلی که جذب تیم شدند آغاز کرد و با تمرینات خوبی که داشتیم یک تیم فوق‌العاده تشکیل شد. ناصری در خصوص برپایی اردوها در دریاچه آزادی بیان کرد: با حمایت فدراسیون اردوی فشرده و خوبی در تهران آغاز کردیم و در حال حاضر ۳ اردو را پشت سر گذاشتیم و با برنامه‌های تدوین شده توسط کادر فنی یک تیم آماده و قدرتمند برای مسابقات داریم و به امید خدا نتایج خوبی هم خواهیم گرفت. وی ادامه داد: با حمایت فدراسیون و برنامه‌ریزی دقیقی که انجام شده، در فاصله زمانی یک‌ساله تا بازی های آسیایی دراگون‌بوت ایران جان تازه‌ای گرفته و انگیزه زیادی در بین ورزشکاران سراسر ایران ایجاد شده است. ناصری افزود: رقابت تیم‌ها نیز باعث شد تا ورزشکاران تمرینات مداوم و منسجم داشته باشند و برای مسابقات آماده‌تر شوند. سرمربی سنندجی تیم منتخب دراگون‌بوت ایران اضافه کرد: با همکاری ورزشکاران و برنامه کادر فنی ان‌شاءالله عملکرد تیم در مسابقات در اوج خواهد بود و به یاری خدا محتاج دعای همه قهرمانان، مربیان و پیشکسوتان دراگون‌بوت و مردم عزیز هستیم تا بتوانیم نتایج آبرومندانه‌ای کسب کنیم و نماینده خوبی برای همه قهرمانان این رشته که جایشان در تیم خالی است، باشیم. وی همچنین گفت: نکته بسیار مهم در تیم یکدلی و نظم تیمی است که با وجود بزرگان تیم دوچندان شده است. ناصری در پایان اظهار کرد: باید از حمایت بی‌نظیر فدراسیون از هر نظر نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم و در کنار آن از استاندار ورزشی کردستان آقای زارعی کوشا و شرکت زرکوه بابت حمایت و پشتیبانیشان از طرف همه اعضای تیم سپاسگزاریم و امیدواریم با کسب نتایج درخشان پاسخ حمایت همه عزیزان را بدهیم.

ارشید ناصری سرمربی و ورزشکار تیم منتخب دراگون‌بوت مردان ایران گفت: تیم دراگون‌بوت با تلاش همه ورزشکاران و حمایت بزرگواران مهیای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان جمهوری چک است.

ارشید ناصری سرمربی و ورزشکار سنندجی تیم منتخب دراگون‌بوت مردان ایران گفت: تیم دراگون‌بوت با تلاش همه ورزشکاران و حمایت بزرگواران مهیای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان جمهوری چک است.

به گزارش یاریزان؛ ارشید ناصری در گفت‌وگو با روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی اظهار کرد: رقابت نزدیک در لیگ و سطح بالای آن باعث شد یک تیم قدرتمند برای مسابقات قهرمانی جهان آماده کنیم.

وی ادامه داد: تیم شاماران کردستان بعد از مسابقات قهرمانی کشور، تمرینات خود را به صورت منسجم با ورزشکاران یکدست و همدلی که جذب تیم شدند آغاز کرد و با تمرینات خوبی که داشتیم یک تیم فوق‌العاده تشکیل شد.

ناصری در خصوص برپایی اردوها در دریاچه آزادی بیان کرد: با حمایت فدراسیون اردوی فشرده و خوبی در تهران آغاز کردیم و در حال حاضر ۳ اردو را پشت سر گذاشتیم و با برنامه‌های تدوین شده توسط کادر فنی یک تیم آماده و قدرتمند برای مسابقات داریم و به امید خدا نتایج خوبی هم خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: با حمایت فدراسیون و برنامه‌ریزی دقیقی که انجام شده، در فاصله زمانی یک‌ساله تا بازی های آسیایی دراگون‌بوت ایران جان تازه‌ای گرفته و انگیزه زیادی در بین ورزشکاران سراسر ایران ایجاد شده است.

ناصری افزود: رقابت تیم‌ها نیز باعث شد تا ورزشکاران تمرینات مداوم و منسجم داشته باشند و برای مسابقات آماده‌تر شوند.

سرمربی سنندجی تیم منتخب دراگون‌بوت ایران اضافه کرد: با همکاری ورزشکاران و برنامه کادر فنی ان‌شاءالله عملکرد تیم در مسابقات در اوج خواهد بود و به یاری خدا محتاج دعای همه قهرمانان، مربیان و پیشکسوتان دراگون‌بوت و مردم عزیز هستیم تا بتوانیم نتایج آبرومندانه‌ای کسب کنیم و نماینده خوبی برای همه قهرمانان این رشته که جایشان در تیم خالی است، باشیم.

وی همچنین گفت: نکته بسیار مهم در تیم یکدلی و نظم تیمی است که با وجود بزرگان تیم دوچندان شده است.

ناصری در پایان اظهار کرد: باید از حمایت بی‌نظیر فدراسیون از هر نظر نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم و در کنار آن از استاندار ورزشی کردستان آقای زارعی کوشا و شرکت زرکوه بابت حمایت و پشتیبانیشان از طرف همه اعضای تیم سپاسگزاریم و امیدواریم با کسب نتایج درخشان پاسخ حمایت همه عزیزان را بدهیم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه