رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 شهریور 1401 - 13:16
  • کد خبر : ۱۳۴۴۴
  • چاپ خبر : آنیتا فیضی مدال طلای مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان دختر ایران را کسب کرد

آنیتا فیضی مدال طلای مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان دختر ایران را کسب کرد

آنیتا فیضی ورزشکار بانه ای با کسب مدال طلای دسته 45 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان دختر ایران برجایگاه نخست ایستاد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان کشور رده سنی 16 و 17 سال در بخش بانوان، صبح امروز 21 شهریورماه در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم آباد آغاز شد. در رقابتهای دسته دسته 40 و 45 کیلوگرم که به طور همزمان برگزار شد، ریحانه مقانکی از استان لرستان به عنوان تنها شرکت کننده در دسته 45 کیلوگرم، وزنه 24 کیلوگرم در حرکت یک ضرب، 34 کیلو در حرکت دوضرب و 58 کیلوگرم در مجموع را ثبت کرد. در دسته 45 کیلوگرم که با رقابت پنج وزنه بردار برگزار شد، در پایان حرکات یک ضرب، آنیتا فیضی از کردستان با مهار موفق وزنه 52 کیلوگرم، فاطمه ملکی از لرستان با مهار وزنه 49 کیلوگرم و نسترن میرعرب از سیستان و بلوچستان با ثبت وزنه 36 کیلوگرم به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند. در حرکات دو ضرب، آنیتا فیضی از کردستان با مهار وزنه 67 کیلوگرم، فاطمه ملکی از لرستان با مهار وزنه 55 کیلوگرم و نسترن میرعرب از سیستان و بلوچستان با ثبت وزنه 41 کیلوگرم رتبه های برتر را از آن خود کردند. مقام اول تا سوم مجموع نیز به ترتیب به آنیتا فیضی با ثبت 119 کیلوگرم، فاطمه ملکی با ثبت 104 کیلوگرم و میرعرب با 77 کیلوگرم تعلق گرفت. شایان ذکر است؛ آنیتا فیضی دارنده مدال نقره مسابقات انتخابی تیم ملی وزنه برداری ایران در وزن ۵۳-کیلوگرم در سال ۱۴۰۰ است.

آنیتا فیضی ورزشکار بانه ای با کسب مدال طلای دسته ۴۵ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان دختر ایران برجایگاه نخست ایستاد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

آنیتا فیضی ورزشکار سنندجی با کسب مدال طلای دسته ۴۵ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان دختر ایران برجایگاه نخست ایستاد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان کشور رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال در بخش بانوان، صبح امروز ۲۱ شهریورماه در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم آباد آغاز شد.

 

------------------------------------

در رقابت های دسته دسته ۴۰ و ۴۵ کیلوگرم که به طور همزمان برگزار شد، ریحانه مقانکی از استان لرستان به عنوان تنها شرکت کننده در دسته ۴۵ کیلوگرم، وزنه ۲۴ کیلوگرم در حرکت یک ضرب، ۳۴ کیلو در حرکت دوضرب و ۵۸ کیلوگرم در مجموع را ثبت کرد.

در دسته ۴۵ کیلوگرم که با رقابت پنج وزنه بردار برگزار شد، در پایان حرکات یک ضرب، آنیتا فیضی از کردستان با مهار موفق وزنه ۵۲ کیلوگرم، فاطمه ملکی از لرستان با مهار وزنه ۴۹ کیلوگرم و نسترن میرعرب از سیستان و بلوچستان با ثبت وزنه ۳۶ کیلوگرم به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در حرکات دو ضرب، آنیتا فیضی از کردستان با مهار وزنه ۶۷ کیلوگرم، فاطمه ملکی از لرستان با مهار وزنه ۵۵ کیلوگرم و نسترن میرعرب از سیستان و بلوچستان با ثبت وزنه ۴۱ کیلوگرم رتبه های برتر را از آن خود کردند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

مقام اول تا سوم مجموع نیز به ترتیب به آنیتا فیضی با ثبت ۱۱۹ کیلوگرم، فاطمه ملکی با ثبت ۱۰۴ کیلوگرم و میرعرب با ۷۷ کیلوگرم تعلق گرفت.

 

شایان ذکر است؛ آنیتا فیضی دارنده مدال نقره مسابقات انتخابی تیم ملی وزنه برداری ایران در سال ۱۴۰۰ است.

 

 


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی