رفتن به بالا

  • با درخشش دو قایقران از سقز و سنندج؛

    سکان تهران قهرمان لیگ برتر دراگون بوت بانوان ایران شد

    مسابقات لیگ برتر دراگون بوت بانوان با حضور ۱۴ تیم در بخش بزرگسال و آزاد به میزبانی دریاچه آزادی و قهرمانی دو تیم آوش خلیج فارس و سکان تهران پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ مرحله سوم و پایانی لیگ برتر دراگون‌بوت بانوان با حضور ۱۴ تیم در بخش رده سنی آزاد و بزرگسال (بالای ۴۰ سال) امروز ۱۱ خرداد در دریاچه آزادی تهران برگزار شد. در رده سنی آزاد باشگاه‌های آوش خلیج فارس، ...
  • تیم مهاباد در لیگ دسته دوم بسکتبال ایران صدرنشین شد

    تیم مهاباد در گروه اول لیگ دسته دوم بسکتبال ایران با کسب نتایج لازم در دور رفت صدرنشین شد. به گزارش یاریزان؛ در پایان دور رفت مرحله سوم مسابقات بسکتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور که از ۹ لغایت ۱۱ خردادماه و به میزبانی مهاباد برگزار شد تیم مهاباد با اقتدار صدرنشینی مسابقات را کسب نمود. تیم مهاباد در اولین بازی خود توانست تیم مدعی فراز انرژی پاد را ۶۹ بر ۷۰ شکست ، در ...
  • نتایج مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان ایران مشخص شد

    با درخشش ورزشکاران کورد، نتایج مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان ایران در دسته های مختلف مشخص شد. به گزارش یاریزان؛ مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان ایران در بخش مردان، از صبح امروز به میزبانی همدان در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی این استان آغاز شد و تا روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه نیز ادامه خواهد داشت. در بخش مردان ۲۰۳ ...
  • نتایج مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاه هاى کشور در رشت اعلام شد

    نتايج مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاه هاى كشور در دسته های مختلف به میزبانی شهر رشت مشخص شد. به گزارش یاریزان؛ بيست و يكمين دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاههاى كشور (گراميداشت دهه مبارک فجر) از روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه در سالن ۶ هزار نفری شهر رشت در استان گیلان آغاز شد.   پس از مشخص شدن نتايج در روز نخست مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاه هاى كشور، ...
  • برنامه مسابقات هفته اول مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

    پس از اعلام برنامه مسابقات هفته اول مرحله دوم لیگ دسته سوم باشگاه های ایران تیم های حاضر در این رقابت ها حریفانشان را شناختند. به گزارش یاریزان؛ سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته اول مرحله دوم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور را در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام کرد. برنامه مسابقات به شرح زیر است:   هفته اول: دوشنبه ۳۰ بهمن پارسیان جوان تهران - خورشید طلایی ...
  • ترکیب تیم ملی دو و میدانی در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا مشخص شد

    پس از برگزاری رقابت‌های انتخابی و با تصمیم اعضاء شورای فنی فدراسیون دو و میدانی ترکیب تیم ملی جهت شرکت در یازدهمین دوره مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا مشخص شد. به گزارش یاریزان، با توجه به برگزاری دو رقابت انتخابی با عنوان‌های جایزه بزرگ و قهرمانی باشگاه‌های کشور و همچنین پس از تشکیل شورای فنی فدراسیون دو‌و میدانی و بحث و بررسی اعضاء آن ملی پوشان کشورمان در ...
  • نتایج مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ایران در بخش آقایان مشخص شد

    پس از مشخص شدن نتایج، نفرات برتر مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ایران در بخش آقایان بر روی سکو رفتند. به گزارش یاریزان؛ رقابت های دو و میدانی جایزه بزرگ ایران با حضور مدعیان سراسر کشور از صبح امروز جمعه ۲۲ دیماه به میزبانی تهران و در مجموعه آفتاب انقلاب این شهر آغاز شده است.   نتایج مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ ایران در بخش آقایان به شرح ذیل اعلام شد:   ارشیا ...
  • نتایج مسابقات پومسه جام نشاط منطقه یک / تیم لیام بر سکوی قهرمانی ایستاد

    پس از برگزاری هفته پایانی مسابقات لیگ دسته یک پومسه منطقه یک بانوان و مشخص شدن نتایج، تیم های اول تا سوم جام نشاط معرفی شدند. به گزارش یاریزان؛ دیدار های هفته پایانی لیگ دسته یک پومسه بانوان منطقه یک (جام نشاط) در گروه بانوان با شرکت 239 پومسه رو در خانه تکواندو فدراسیون با شناخت تیم های قهرمان برگزار شد. تیم لیام 46 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت؛ زنگان پرشیا نیز با 34 ...
  • نتایج مسابقات پرورش اندام انتخابى تیم ملى جهانى در دسته های مختلف مشخص شد

    در ادامه برگزاری رقابت های پرورش اندام انتخابی تیم ملی جهانی نفرات برتر رشته های ماسکولار، فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، گیمز کلاسیک و معولین معرفی شدند. به گزارش یاریزان؛ مسابقات پرورش اندام انتخابى تيم ملى جهانى به میزبانی تهران و در هتل اسپيناس پالاس آغاز شده است و نفرات برتر در در دسته های نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پيشكسوتان معرفى شدند.   نتایج و ...
  • نتایج المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی آبهای آرام آقایان مشخص شد

    با برگزاری مسابقات المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی آبهای آرام، ورزشکاران تهران، کردستان، همدان، مازندران، گیلان و بوشهر رتبه های برتر را کسب کردند. به گزارش یاریزان؛ دریاچه آزادی میزبان آخرین روز مسابقات المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی با برگزاری رقابت های رشته آبهای آرام آقایان بود. میزبان این دوره از مسابقات هیات قایقرانی استان تهران بود و رقابت‌ها در ...
کد اعلام وصول الکترونیکی