رفتن به بالا
  • یکشنبه - 9 خرداد 1400 - 17:24
  • کد خبر : ۱۰۳۵۳
  • چاپ خبر : ۷۵ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان کردستان وجود دارد
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:

۷۵ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان کردستان وجود دارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: 200 میلیون تومان اعتبار به منظور خرید تجهیزات ورزشی و یک پیست کوب به هیات اسکی استان کردستان داده می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان: درحال حاضر ۷۵ پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان وجود دارد که برای تکمیل و بهره برداری به مبلغی حدود سیصد میلیارد ریال نیاز دارند.

حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان: درحال حاضر ۷۵ پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان وجود دارد که برای تکمیل و بهره برداری به مبلغی حدود سیصد میلیارد ریال نیاز دارند.

به گزارش یاریزان؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت:از مهم‌ترین طرح‌های نیمه تمام در استان می‌توان به هتل ورزش بیجار, استخر سرپوشیده کامیاران، ورزشگاه ۱۲۰۰ نفری در بانه، خوابگاه ورزشی سقز و پیست اسکی بیجار اشاره کرد.

جولایی با بیان این که از طرح های نیمه تمام در سال جاری تا کنون طرحی به اتمام نرسیده است افزود: پروژه های ورزشی چمن طبیعی زمین فوتبال ۲۲ گولان سنندج، خانه جوان بانه، چمن مصنوعی سقز، چمن مصنوعی ناحیه منفصل شهری ننله، چمن مصنوعی شهر صاحب سقز، سالن ورزشی ناحیه منفصل شهری حسن آباد سنندج، پایگاه قایقرانی روستای رزاب از توابع سروآباد، سالن ورزشی شهرک امام شهرستان قروه و اجرای چمن مصنوعی مجموعه ورزشی استقلال سنندج در آستانه‌ بهره برداری قرار دارند و در صورت تامین بودجه مناسب در کوتاهترین زمان ممکن افتتاح خواهند شد.

وی همچنین اظهار داشت: مقدار بودجه مورد نیاز برای تکمیل و تجهیز ۷۵ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان کردستان حدود سیصد میلیارد تومان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان با اشاره به این که در حال حاضر سرانه ورزشی در استان شش دهم می‌باشد خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود امسال سرانه ورزشی استان به هفت دهم ارتقاء یابد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه