رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 فروردین 1401 - 21:47
  • کد خبر : ۱۲۱۳۵
  • چاپ خبر : ۴۰ ملی پوش کرمانشاهی در اردوی تیم‌های ملی حضور دارند
جهت شرکت در بازی های آسیایی 2022؛

۴۰ ملی پوش کرمانشاهی در اردوی تیم‌های ملی حضور دارند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با توافق صورت گرفته میان این اداره کل و فدراسیون فوتبال، فینال جام حذفی باشگاه های کشور در سال جاری به میزبانی کرمانشاه برگزارخواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از حضور ۴۰ ملی پوش کرمانشاهی در اردوی تیم های ملی برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از حضور ۴۰ ملی پوش کرمانشاهی در اردوی تیم های ملی برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی به فاصله زمانی کمتر از شش ماه تا زمان شروع بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ اشاره کرد و گفت: در این راستا ۴۰ ملی پوش کرمانشاهی در اردوی تیم های ملی رشته های مختلف حضور دارند.

وی افزود: از مجموع این ورزشکاران ۳۶ ملی پوش حاضر در اردوهای تیم‌های ملی برای بازیهای آسیایی و چهار ملی پوش برای اعزام به بازی‌های پارآسیایی تلاش می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه تصریح کرد: این ورزشکاران در ۱۳ رشته هستند که بیشترین تعداد آنها در رشته سپک تاکرا با هشت ورزشکار، کبدی شش ورزشکار و قایقرانی با پنج ورزشکار است.

وی ادامه داد: همچنین پگاه زنگنه در تیم ملی کاراته و رضا رستمی در تیم ملی سپک تاکرا به عنوان مربی برای این رقابت ها حضور دارند.

رحیمی در ادامه از برنامه ریزی برای دیدار با ملی پوشان کرمانشاهی حاضر در این اردوها خبر داد و گفت: از هفته آینده از اردوی رشته هایی که بازیکنان کرمانشاهی در آن حضور دارند، بازدید می کنیم و طی آن از اردونشینان هم تقدیر شود.

وی افزود: پس از نهایی شدن لیست ورزشکاران اعزامی کرمانشاه به رقابت های هانگژو هم مراسم بدرقه‌ای را برای آنها برگزار خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه