رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۰
  • کد خبر : ۱۵۱۵
  • چاپ خبر : سروآباد و مریوان بر سکوی نخست مسابقات بوکس قهرمانی کردستان ایستادند
رده پایه استانی

سروآباد و مریوان بر سکوی نخست مسابقات بوکس قهرمانی کردستان ایستادند

مسابقات بوکس قهرمانی کردستان با حضور شهرستان های تابعه استان در سنندج برگزار شد و طی آن سروآباد و مریوان عنوان قهرمانی رده های سنی نونهالان و نوجوانان را بدست آوردند.   به گزارشیاریزان، رقابت های بوکس قهرمانی نونهالان و نوجوانان استان شامگاه روز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه در اوزان مختلف به میزبانی شهر سنندج […]

مسابقات بوکس قهرمانی کردستان با حضور شهرستان های تابعه استان در سنندج برگزار شد و طی آن سروآباد و مریوان عنوان قهرمانی رده های سنی نونهالان و نوجوانان را بدست آوردند.

 

به گزارشیاریزان، رقابت های بوکس قهرمانی نونهالان و نوجوانان استان شامگاه روز پنجشنبه ۲۷ آبان ماه در اوزان مختلف به میزبانی شهر سنندج پایان یافت.

 

در این مسابقات ۸۴ بوکسور از شهرستان های سنندج ، مریوان ، کامیاران، بانه، قروه، بیجار، سقز، سروآباد، دیواندره و دهگلان حضور داشتند و به مدت یک روز بوکسورهای نونهال و نوجوان در خانه بوکس شهر سنندج به مصاف هم رفتند .

 

در پایان و در نتیجه تیمی رده سنی نونهالان، تیم سروآباد با کسب ۱۶ امتیاز جایگاه اول را بدست آورد ، تیم سقز با ۸ امتیاز توانست عنوان دوم را کسب کند و تیم های سنندج و بیجار هردو با ۶ امتیاز مشترکاًّ سوم شدند .

 

همچنین در رده سنی نوجوانان، مریوان با ۲۶ امتیاز مقام اول را کسب کرد و تیم های سقز با ۱۶ امتیاز و سنندج با ۱۰ امتیاز به ترتیب جایگاه های دوم و سوم را بدست آوردند.

 

گفتنی است، نفرات برتر رده سنی نونهالان ۱۲ آذر ماه به مسابقات قهرمانی کشور در اراک اعزام می شوند و همچنین قهرمانان بخش نوجوانان در رقابت های کشوری که از روز ۵ آذرماه به میزبانی تهران برگزار می گردد، حضور خواهند یافت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه