رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۳
  • کد خبر : ۱۲۶۹
  • چاپ خبر : فوتبال نوجوانان مهاباد قهرمان مسابقات آذربایجان غربی شد
در یک دیدار نفس گیر

فوتبال نوجوانان مهاباد قهرمان مسابقات آذربایجان غربی شد

تیم فوتبال نوجوانان شهرستان مهاباد با پیروزی بر تیم شهرداری ارومیه قهرمان مسابقات نوجوانان آذربایجان غربی شد.   به گزارش یاریزان، این مسابقه که فینال مسابقات قهرمانی فوتبال نوجوانان آذربایجان غربی بود روز جمعه به میزبانی شهرستان نقده برگزار شد و با تساوی یک بر یک در ۹۰ دقیقه به پایان رسید تا برای شناخت تیم […]

تیم فوتبال نوجوانان شهرستان مهاباد با پیروزی بر تیم شهرداری ارومیه قهرمان مسابقات نوجوانان آذربایجان غربی شد.

 

به گزارش یاریزان، این مسابقه که فینال مسابقات قهرمانی فوتبال نوجوانان آذربایجان غربی بود روز جمعه به میزبانی شهرستان نقده برگزار شد و با تساوی یک بر یک در ۹۰ دقیقه به پایان رسید تا برای شناخت تیم قهرمان کار به ضربات پنالتی کشد.

 

در نواختن ضربات پنالتی تیم مهاباد بهتر عمل کرد و توانست در مجموع ۵ بر ۴ تیم شهرداری ارومیه را شکست داده و جواز شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور را کسب کند.

 

در طول ۹۰ دقیقه مسابقه تیم مهابادی که انگیزه بیشتری را برای پیروزی داشت توانست در همان دقایق اول بازی توسط رسول عبدالله پوری به اولین گل بازی دست پیدا کند و تیم مهابادی نیمه اول را با پیروزی به رختکن رفت.

 

در نیمه دوم بازی تیم ارومیه توانست در دقیقه ۵۴ توسط کیان سعیدی بازی را به تساوی بکشاند و در نهایت تا پایان ۹۰ دقیقه گل دیگری رد و بدل نشد تا سرنوشت بازی به ضربات پنابتی سپرده شد.

 

در این ضربات تیم مهابادی با عملکرد بهتر به پیروزی رسید تا نماینده آذربایجان غربی در قهرمانی نوجوانان کشور شود.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه