رفتن به بالا
  • شنبه - 8 آبان 1395 - 15:31
  • کد خبر : ۱۱۶۰
  • چاپ خبر : هوادارن شهرداری ارومیه محروم شدند
فدراسیون والیبال اعلام کرد

هوادارن شهرداری ارومیه محروم شدند

  سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای تیم شهرداری ارومیه را از همراه داشتن تماشاگر در دیدار هفته سوم لیگ برتر محروم کرد.   به گزارش یاریزان، سازمان لیگ در اطلاعیه ای تیم شهرداری ارومیه را از همراه داشتن تماشاگر در هفته سوم و لیدرهای این تیم را تا اطلاع ثانوی از حضور در […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای تیم شهرداری ارومیه را از همراه داشتن تماشاگر در دیدار هفته سوم لیگ برتر محروم کرد.
 

به گزارش یاریزان، سازمان لیگ در اطلاعیه ای تیم شهرداری ارومیه را از همراه داشتن تماشاگر در هفته سوم و لیدرهای این تیم را تا اطلاع ثانوی از حضور در سالن مسابقات محروم کرد.

 

------------------------------------

 

متن اطلاعیه سازمان لیگ به قرار زیر است:
برابر آئین نامه سازمان لیگ ماده دو بند ۹ (اختیارات رئیس سازمان لیگ تا تشکیل کمیته انضباطی) و با توجه به گزارش ناظران و داوران مسابقه تیم های شهرداری ارومیه و بانک سرمایه که در روز چهارشنبه پنجم آبان ماه در سالن غدیر ارومیه برگزار شد، متاسفانه تعدادی از تماشاگران به تبعیت و مدیریت لیدرهای مربوطه با الفاظ بسیار رکیک به زبان آذری و فارسی که خلاف شئونات ورزشی و اسلامی است، به بازیکنان تیم بانک سرمایه و داور مسابقه توهین کردند و همچنین با پرتاب اشیاء، در این دیدار ایجاد اختلال و بی نظمی کردند، لذا برای جلوگیری از هر گونه اتفاقات ناگوار در آینده، مسابقه بین تیم های شهرداری ارومیه با کاله مازندران در روز یکشنبه نهم آبان ماه بدون حضور تماشاگران برگزار می گردد. همچنین لیدرهای تیم شهرداری ارومیه تا اطلاع ثانوی محروم هستند.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی