رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
  • کد خبر : ۹۸۷
  • چاپ خبر : کردستان فاتح رقابت های مینی بسکتبال منطقه ۶ کشور
تیم بسکتبال

کردستان فاتح رقابت های مینی بسکتبال منطقه ۶ کشور

تیم کردستان با شکست حریفان خود عنوان نخست رقابت های مینی بسکتبال منطقه ۶ کشور که به میزبانی شهرستان دورود لرستان برگزار شد را به خود اختصاص داد.   به گزارش یاریزان، رقابت های مینی بسکتبال منطقه ۶ کشور با حضور ۴ استان کردستان، لرستان، کرمانشاه و ایلام، طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ مردادماه برگزار […]

تیم کردستان با شکست حریفان خود عنوان نخست رقابت های مینی بسکتبال منطقه ۶ کشور که به میزبانی شهرستان دورود لرستان برگزار شد را به خود اختصاص داد.

 

به گزارش یاریزان، رقابت های مینی بسکتبال منطقه ۶ کشور با حضور ۴ استان کردستان، لرستان، کرمانشاه و ایلام، طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ مردادماه برگزار گردید و در پایان تیم استان کردستان با غلبه بر لرستان، کرمانشاه و ایلام در جایگاه اول ایستاد و به همراه تیم کرمانشاه که مقام دوم را کسب کرد به مرحله دوم رقابت های مینی بسکتبال کشور راه یافت.

 

رقابت های مینی بسکتبال در ۸ منطقه کشور انجام می شود و تیم های شرکت کننده در ۸ گروه ۴ تیمی دیدارهای خود را برگزار می کنند و از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد و در ۴ گروه ۴ تیمی رقابت های خود را در استان های میزبان انجام خواهند داد.

 

مرحله دوم رقابت های مینی بسکتبال کشور با حضور ۱۶ تیم در شهریورماه و به میزبانی استان داوطلب برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه