رفتن به بالا
  • شنبه - 17 دی 1401 - 14:18
  • کد خبر : ۱۴۸۳۹
  • مشاهده :  133 بازدید
  • چاپ خبر : ۱۰ پروژه ورزشی ماحصل سفر استاندار آذربایجان غربی به پیرانشهر

۱۰ پروژه ورزشی ماحصل سفر استاندار آذربایجان غربی به پیرانشهر

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از تصویب 4 مصوبه در قالب پروژه ورزشی در پایان سفر دو روزه مقام عالی استان به شهرستان پیرانشهر خبر داد. به گزارش یاریزان؛ دکتر بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پایان بیستمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان پیرانشهر گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان پیرانشهر که پنجشنبه شب به ریاست دکتر معتمدیان استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، 4 مصوبه درقالب پروژه ورزشی به تصویب رسید. وی افزود: این پروژه مشتمل بر: 6 فضای ورزشی روباز، 2 سالن ورزشی و 2 حفر چاه برای تامین آب چمن های طبیعی شهرستان پیرانشهر می باشد که جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان به تصویب رسید و امیدواریم به فضل الهی تأثیرات آن در جهت توسعه ورزش استان در آینده ای نزدیک برای هم استانی های عزیز پیرانشهری ملموس باشد. گفتنی است: 99 مصوبه شامل 78 پروژه عمرانی و 21 مصوبه حوزه اقتصادی در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان مرزی پیرانشهر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان به تصویب رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از تصویب ۴ مصوبه در قالب ۱۰ پروژه ورزشی در پایان سفر دو روزه مقام عالی استان به شهرستان پیرانشهر خبر داد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از تصویب ۴ مصوبه در قالب ۱۰ پروژه ورزشی در پایان سفر دو روزه مقام عالی استان به شهرستان پیرانشهر خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ دکتر بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پایان بیستمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان پیرانشهر گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان پیرانشهر که پنجشنبه شب به ریاست دکتر معتمدیان استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، ۴ مصوبه درقالب ۱۰ پروژه ورزشی به تصویب رسید.

وی افزود: این ۱۰ پروژه مشتمل بر: ۶ فضای ورزشی روباز، ۲ سالن ورزشی و ۲ حفر چاه برای تامین آب چمن های طبیعی شهرستان پیرانشهر می باشد که جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان به تصویب رسید و امیدواریم به فضل الهی تأثیرات آن در جهت توسعه ورزش استان در آینده ای نزدیک برای هم استانی های عزیز پیرانشهری ملموس باشد.

گفتنی است: ۹۹ مصوبه شامل ۷۸ پروژه عمرانی و ۲۱ مصوبه حوزه اقتصادی در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان مرزی پیرانشهر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان به تصویب رسید.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه