رفتن به بالا
  • شنبه - 17 دی 1401 - 14:18
  • کد خبر : ۱۴۸۳۹
  • چاپ خبر : ۱۰ پروژه ورزشی ماحصل سفر استاندار آذربایجان غربی به پیرانشهر

۱۰ پروژه ورزشی ماحصل سفر استاندار آذربایجان غربی به پیرانشهر

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از تصویب 4 مصوبه در قالب پروژه ورزشی در پایان سفر دو روزه مقام عالی استان به شهرستان پیرانشهر خبر داد. به گزارش یاریزان؛ دکتر بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پایان بیستمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان پیرانشهر گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان پیرانشهر که پنجشنبه شب به ریاست دکتر معتمدیان استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، 4 مصوبه درقالب پروژه ورزشی به تصویب رسید. وی افزود: این پروژه مشتمل بر: 6 فضای ورزشی روباز، 2 سالن ورزشی و 2 حفر چاه برای تامین آب چمن های طبیعی شهرستان پیرانشهر می باشد که جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان به تصویب رسید و امیدواریم به فضل الهی تأثیرات آن در جهت توسعه ورزش استان در آینده ای نزدیک برای هم استانی های عزیز پیرانشهری ملموس باشد. گفتنی است: 99 مصوبه شامل 78 پروژه عمرانی و 21 مصوبه حوزه اقتصادی در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان مرزی پیرانشهر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان به تصویب رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از تصویب ۴ مصوبه در قالب ۱۰ پروژه ورزشی در پایان سفر دو روزه مقام عالی استان به شهرستان پیرانشهر خبر داد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از تصویب ۴ مصوبه در قالب ۱۰ پروژه ورزشی در پایان سفر دو روزه مقام عالی استان به شهرستان پیرانشهر خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ دکتر بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در پایان بیستمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی به شهرستان پیرانشهر گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان پیرانشهر که پنجشنبه شب به ریاست دکتر معتمدیان استاندار آذربایجان غربی برگزار شد، ۴ مصوبه درقالب ۱۰ پروژه ورزشی به تصویب رسید.

 

------------------------------------

وی افزود: این ۱۰ پروژه مشتمل بر: ۶ فضای ورزشی روباز، ۲ سالن ورزشی و ۲ حفر چاه برای تامین آب چمن های طبیعی شهرستان پیرانشهر می باشد که جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان به تصویب رسید و امیدواریم به فضل الهی تأثیرات آن در جهت توسعه ورزش استان در آینده ای نزدیک برای هم استانی های عزیز پیرانشهری ملموس باشد.

گفتنی است: ۹۹ مصوبه شامل ۷۸ پروژه عمرانی و ۲۱ مصوبه حوزه اقتصادی در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان مرزی پیرانشهر در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان به تصویب رسید.


https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی