رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 19 اردیبهشت 1397 - 23:24
  • کد خبر : ۲۹۴۸
  • چاپ خبر : ۱۰ طرح ورزشی در آذربایجان غربی نیمه تمام است /  چهارطرح در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد
با اعتبار 79 میلیلارد ریالی؛

۱۰ طرح ورزشی در آذربایجان غربی نیمه تمام است / چهارطرح در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد

  مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: ۱۰ طرح ورزشی در آذربایجان غربی بصورت نیمه تمام وجود دارد که چهارطرح آن در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ علیرضا سلیم زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: ۱۰ طرح ورزشی در آذربایجان غربی بصورت نیمه تمام وجود دارد که چهارطرح آن در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ علیرضا سلیم زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: زمین فوتبال دیزج دیز خوی، سالن چند منظوره احمد آباد شاهین دژ، سالن چند منظوره سرو و آکادمی والیبال ارومیه چهار طرحی است که با هزینه ۵۵ میلیارد ریالی در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: از ۶ طرح باقی مانده اجرای ۲ طرح در ارومیه و نقده به دلیل نبود اعتبار کافی متوقف شده است و طرح های سالن تیراندازی و زورخانه خوی، زمین فوتبال نقده و سالن دیزج مرگور نیز بعد از برآورد هزینه لازم برای ادامه پروژه تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

وی بیان کرد: اجرای پنج طرح ورزشی جدید نیز در سال ۱۳۹۷ به تصویب رسیده و با اعتباری در حدود ۲۴ میلیارد ریال به پیمانکاران واگذار شده است.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

به گفته وی سالن سقف کوتاه پیرانشهر، سالن سقف کوتاه ۶۰ طناب ارومیه، زمین پرتاب های دوومیدانی، سالن چندمنظوره روستای نلاس سردشت و سالن چند منظوره یولاگلدی شوط پروژه های مصوب جدید در سال جاری است.

مسئول گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ادامه داد: در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی عملیات تجهیز سالن های ورزشی استان آغاز شده تا به انرژی های گرماتاب و لامپ های کم مصرف مجهز شوند.

سلیم زاده با اشاره به وجود ۱۶ طرح ملی در استان گفت: این طرح ها زیر نظر شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بوده و ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه از مهمترین طرح های این شرکت به شمار می رود.

وی افزود: هم اکنون ۳۹۳ مکان ورزشی در این استان وجود دارد که از این تعداد ۱۲۶ زیرساخت ورزشی در روستاها و ۲۶۷ مکان ورزشی در مناطق شهری قرار دارد.

 

۱۰ طرح ورزشی در آذربایجان غربی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی