رفتن به بالا
  • سه شنبه - 13 آبان 1399 - 13:08
  • کد خبر : ۸۰۰۴
  • مشاهده :  842 بازدید
  • چاپ خبر : ۷ باشگاه بدنسازی در ایلام پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند
پس از انجام تخلف؛

۷ باشگاه بدنسازی در ایلام پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند

دبیر هیات تکواندو استان کرمانشاه گفت: قطعاً ورزش در این شرایط کرونایی نیازمند حمایت است برخی از مربیان ورزشی به علت فشارهای ناشی از تعطیلی باشگاه‌های ورزشی، وسایل آموزشی خود را فروخته‌اند.

۷ باشگاه بدنسازی در ایلام بدلیل عدم اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا ، پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند.

۷ باشگاه بدنسازی در ایلام بدلیل عدم اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا ، پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش یاریزان؛ بر اساس بازرسی های انجام شده اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام و لزوم نظارت بر اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا مبنی بر عدم فعالیت باشگاه های بدنسازی و با توجه به تخلف باشگاه ها، اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام روز دوشنبه ۱۲ آبانماه با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی ۷ باشگاه بدنسازی پلمب و موسسین باشگاه های متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

با دستور مدیرکل ورزش و جوانان نظارت بر اجرای مصوبات ستاد استانی کرونا در دستور کار ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها قرار گرفته است.

شایان ذکر است، پس از شیوع موج سوم ویروس کرونا در اکثر استان های کشور،از روز شنبه سوم آبان ماه اداره کل ورزش و جوانان ایلام در اطلاعیه ای محدودیت های اعمال شده در شهرستان های با وضعیت قرمز این استان را منتشر کرد که متن این اطلاعیه به شرح ذیل آمده است:

با توجه به تداوم شیوع گسترده ی ویروس کرونا محدودیت های اعمال شده در شهرستان های دارای وضعیت قرمز در استان ایلام به مدت یک هفته از ۳ مهر تمدید گردید.

قابل توجه مدیران اماکن ورزشی فعال (دولتی و خصوصی)
استخرهای سرپوشیده
مراکز تفریحی آبی
باشگاه های بدنسازی
باشگاه های ورزشی
مقتضی است نسبت به تعطیلی اماکن خود اقدام لازم به عمل آوردند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه