رفتن به بالا
  • سه شنبه - 8 تیر 1400 - 11:21
  • کد خبر : ۱۰۶۹۸
  • چاپ خبر : ۱۷ مدال رنگارنگ سهم ووشوکاران آذربایجان غربی در مسابقات کشوری
با حضور بیش از 400 تالوکار؛

۱۷ مدال رنگارنگ سهم ووشوکاران آذربایجان غربی در مسابقات کشوری

رئیس هیئت ووشو استان آذربایجان‌ غربی گفت: دو‌ ووشوکار آذربایجان‌ غربی توانستند در مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان دانشگاه‌های کشور که به صورت مجازی برگزار شد به عنوان‌های قهرمانی دست پیدا کنند.

تالوکاران استان آذربایجان غربی در مسابقات قهرمانی ووشو سنتی کشور صاحب ۱۷ مدال رنگارنگ شدند.

تالوکاران استان آذربایجان غربی در مسابقات قهرمانی ووشو سنتی کشور صاحب ۱۷ مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش یاریزان؛ در مسابقات قهرمانی ووشو سنتی کشور برای شرکت در مسابقات انتخابی مجازی آسیایی ووشو، تالوکاران استان آذربایجان غربی توانستند با کسب ۱۷ مدال رنگارنگ، عناوین برتر کشوری را کسب کنند.

در این مسابقات تالوکاران استان آذربایجان غربی شش مدال طلا، پنج نقره و پنج برنز را درو کرده و در بخش تیمی و فرم جی تی نیز تیم ووشو سنتی شهرستان سردشت توانست عنوان اول و مدال طلای تیمی را کسب نماید.

در بخش آقایان شمس الدین مولوی در فرم باچی چوان، میر مهدی انامقی در فرم دی تانگ چوان، حسین آبرون در فرم شینگ چوان، میر مهدی انامقی در فرم سلاح بلند دی تانگ در فرم سلاح بلند طرفان چابک مقام اول و مدال طلای کشوری را بدست آوردند.

در فرم سلاح بلند نیز شمس‌الدین مولوی، فرم شیانگ چوان، فرهاد مصلحی وعلی حق دوست در فرم دی تانگ چوان مقام دوم و مدال نقره کشوری شدند.

در فرم دی تانگ چوان امیر رضا کاظمی، سبحان اسمعیلی در فرم شیانگ چوان، لقمان رستمی در تای چی چوان و ابوبکر درویش آئین در تای جی جی یین مقام سوم و مدال برنز را از آن خود کردند.
در بخش بانوان نیز خانم نوشین پورمحمد در فرم شیانگ شینگ، عنوان اول و مدال طلا، آیسان قهرمانی در فرم متفرقه، نسیم کمالی در فرم شیانگ شینگ عناوین دوم و مدال نقره و فاطمه منصور نیز عنوان سوم و مدال برنز را درو کردند.

در بخش تیمی نیز تیم شهرستان سردشت در فرم جی تی مقام اول و مدال طلای این رقابتها را کسب کرد.

این مسابقات با حضور بیش از ۴۰۰ تالوکار از ۳۱ استان سراسر کشور و بصورت مجازی در ۱۷ فرم سنتی تالو رشته ووشو برگزار شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه