رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 بهمن 1399 - 18:37
  • کد خبر : ۹۳۰۵
  • چاپ خبر : ۱۵ میلیارد ریال برای ساماندهی سالن ژیمناستیک مهاباد اختصاص یافت
رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد:

۱۵ میلیارد ریال برای ساماندهی سالن ژیمناستیک مهاباد اختصاص یافت

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای بهبود و ساماندهی وضعیت سالن و تجهیزات رشته ژیمناستیک این شهرستان اختصاص یافت. به گزارش یاریزان؛ قرنی مصطفی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: پیش بینی شده است این مبلغ بابت مرمت و بازسازی قسمتی از ساختمان، پیست سالن و همچنین تجهیزات رشته ترامپولین هزینه شود.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد : ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای بهبود و ساماندهی وضعیت سالن و تجهیزات رشته ژیمناستیک این شهرستان اختصاص یافت.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای بهبود و ساماندهی وضعیت سالن و تجهیزات رشته ژیمناستیک این شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش یاریزان؛ قرنی مصطفی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: پیش بینی شده است این مبلغ بابت مرمت و بازسازی قسمتی از ساختمان، پیست سالن و همچنین تجهیزات رشته ترامپولین هزینه شود.

وی با بیان اینکه این شهرستان یکی از قطب های اصلی رشته ترامپولین در سطح کشور است، اضافه کرد: ملی پوشان این شهرستان برای کسب آمادگی و پیگیری تمرینات خود باید هر بار به مرکز استان مراجعه کرده و در آنجا اقدام به تمرین کنند که با بهبود تجهیزات این سالن شرایط لازم برای آمادگی و تمرینات آنها فراهم خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد اظهار داشت: هم اکنون “متین حاجی” و “آریا مام عبدالله” ژیمناستیک‌کاران اهل این شهرستان از افراد اصلی دعوت شده به اردوی تیم ملی ترامپولین بزرگسالان ایران هستند.

وی بیان کرد: علاوه بر تجهیز سالن ژیمناستیک در دیدار نماینده مهاباد با وزیر ورزش و جوانان در مورد تکمیل و ایجاد جایگاه تماشاچیان ورزشگاه شهر گوگ تپه، ایجاد چمن مصنوعی استاندارد در شهر خلیفان و یکی از روستاهای آختاچی غربی و یکی از روستاهای منگور شرقی برای بهره مندی در مجموع ۱۰۰ روستا، پرداخت تسهیلات بانکی به مجتمع و سالن های ورزشی در حال احداث بخش خصوصی، تامین اعتبار برای ایجاد خوابگاه ورزشکاران و پیست دومیدانی تارتان در ورزشگاه تازه تاسیس هفت هزار نفری مهاباد دستور لازم اتخاذ شد.

ترامپولین یکی از رشته‌های ورزش ژیمناستیک است که بر روی تشک فنری برگزار می‌شود و ورزشکاران با انجام پرش و حرکات نمایشی (پشتک و وارو) امتیاز کسب می‌کنند.

مسابقات این رشته که به صورت یک نفری و ۲ نفری انجام می‌شود برای نخستین‌بار در سال ۲۰۰۰ میلادی به عنوان یکی از بخش‌های ورزش ژیمناستیک به بازی‌های المپیک سیدنی استرالیا راه یافت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه